Gündem Haberleri

  ViewSonic’in ‘geniş ekranı’ Türkiye’de

  Hürriyet İnternet
  17.01.2006 - 10:47 | Son Güncelleme:

  ViewSonic’in yüksek tanımlı, 19” geniş LCD monitörü VA1912w, üstün özellikleri ve özel fiyatı ile çoklu ortam tutkunlarına hitap eden bir ürün niteliğinde. ViewSonic VA1912w’nin 16:10 oranı ve geniş çalışma alanı, bilgisayarda yaptığınız her şey için çok daha fazla çalışma ve eğlence alan sunuyor.

  ViewSonic VA1912w, özelikle çok sayıda pencere ile çalışan kullanıcılar için yüksek tanımlı video uygulamalarında ve oyunlarda büyük bir konfor ve kolaylık sağlıyor. ViewSonic'in yeni monitörü bir çok üstün teknolojiyi barındırıyor. Dynamic Structure teknolojisi yayın kalitesinde görüntü sağlarken ClearMotiv teknolojisi ise, 8ms hızlı tepki süresi, 300 cd/m² parlaklık, 500:1 kontrast oranı ve 1440 x 900 çözünürlük sunuyor. OSD kilidi ve AutoTune işlevleri ise görüş kalitesinin tam istendiği gibi olmasını garanti ediyor. ViewSonic VA1912w, şık, zarif tasarımı, duvara monte edilebilir yapısı,zengin özellikleri ve uygun fiyatıyla da göz dolduruyor.

   

  ViewSonic VA1912w’nin geniş ekranı, özellikle aynı anda birçok dokümanla çalışanlar için büyük rahatlık sağlıyor. Farklı pencereleri ekranda bir arada görme ve birlikte çalışma avantajı verimliliği artırıyor ve kullanıcına zaman kazandırıyor. Geniş görüş açısı oyuncu tutkunlarına büyük avantaj sunuyor. Filmleri 16:10 geniş ekran formatında filmleri izlemek ise başlı başına bir keyif.

   

  ViewSonic'in 300cd/m² parlaklık seviyesine ve 500:1 kontrast oranına sahip monitörü ise net, pırıl pırıl görüntü sunuyor. 8ms hızlı tepki süresi de, yüksek kalitede video performansını garanti ediyor.ViewSonic’in entegre hoparlörleri dokümanlarla çalışırken, oyun oynarken ve film izlerken kolaylık sağlıyor. ViewSonic’in analog VGA ve Digital DVI bağlantıları, maksimum bağlanabilirlik ve yüksek video performansı sağlıyor.

   

  ViewSonic VA1912w, başlangıç olarak sadece Hızlı Sistem mağazalarında bulunacak ve 399$+KDV gibi özel bir tanıtım fiyatı ile satışa sunulacak.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı