Gündem Haberleri

  Türkiye'nin canını yakacaklardı ama bu kez olmadı

  YÜKSEKOVA(Hakkari)
  29.09.2012 - 09:45 | Son Güncelleme:

  HAKKARİ’nin Yüksekova İlçesi’nde dün gece meydana gelen patlamada kimliği belirsiz 2 kişi parçalanarak öldü. Yüksekova Kaymakamı Yasin Tikdağ, ölenlerin yola patlayıcı döşemek isteyen kişiler olduğunu değerlendirdiklerini, inceleme ve soruşturmanın sürdüğünü söyledi.

  Olay, Yüksekova’daki Orman Mahallesi’nde saat 00.30 sıralarında meydana geldi. Büyük bir gürültü ardından bölgede yapılan araştırmada parçalanmış ceset parçaları bulundu. Polis, kapsamlı inceleme yapıp, ceset parçalarını Yüksekova Devlet Hastanesi’ne götürürken, ölen bu kişilerin kimleri ise halen belirlenemedi.

  HAİN TUZAKTAN FOTOĞRAFLAR   

  Sabah saatlerinde patlamanın olduğu bölgeye gelenler, çevreye dağılan ve ceset parçaları toplayıp torbalara koyduktan sonra bunları hastaneye götürdü. İlçe Kaymakamı Yasin Tikdağ, patlamada ölen 2 kişinin cesetlerinin kimlere ait olduğunun belirlenmesi için parçaları Malatya Adli Tıp Kurumu’na göndereceklerini söyledi. Kaymakam Tikdağ, bu kişilerin yola patlayıcı döşemek isterlerken patlayıcının infilak etmesi sonucu ölen PKK’lılar olduklarının tahmin edildiğini, gerekli inceleme ve soruşturmanın sürdüğünü belirtti. 

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı