Gündem Haberleri

  Trafik polisinin sağ kroşesi kamerada

  Özgür ALTUNCU-Taner YENER/DHA
  20.02.2015 - 01:02 | Son Güncelleme:

  Bağdat Caddesi’nden önceki sabah Bostancı sahil yoluna çıkan sürücüler trafik polisi tarafından durduruldu.

  Trafiğin durdurulma sebebini öğrenmeye çalışan sürücülerle trafik polisleri arasında tartışma yaşandı. Bu sürücülerden biri de bir şirkette üst düzey yönetici olarak görev yapan Cavit Ünal’dı. Ünal’ın anlattığına göre sonu adliyeyle biten olay sırasında şunlar yaşandı.

  Ünal, kar yağışının olduğu sırada oğlunu yüzme antrenmana götürüyordu. Ünal o anları, “İki memur durdurdu. Memurun biri hiç karışmadı. Diğeri çok agresifti. ‘Bu çocuğu yetiştirmem lazım’ dedim. Hakaret etti. Ne anamız kaldı, ne bacımız kaldı. Ben antrenmana yetişemeyeceğimizi anlayınca, oğlumu korumak adına arabamı da içine alacak şekilde yolun fotoğrafını çekerken bu memur arkadaş, darp etmeye başladı. Elimden telefonu alıp yumruklamak suretiyle darp etmeye başladı.”
  “Yol açık beni niye durduruyorsunuz. Belki gerekli yerlere şikayette bulunacağım. En tabii vatandaşlık hakkım bu benim. Yolun resmini çekmek suç mu?” diye tepkisini dile getirdiğini söyleyen Ünal, trafik polisinin kendisini 500 liralık trafik cezası kesmekle de tehdit ettiğini ileri sürdü.

  GÖRÜNTÜLER SAVCIDA

  Oğluyla birlikte Kartal’daki Anadolu Adalet Sarayı’na giden Cavit Ünal, polis memuru hakkında suç duyurusunda bulundu. Ünal, bir işyerinin güvenlik kamerasından olay anına ait görüntüleri de savcılığa teslim etti. Ağzına aldığı yumruk nedeniyle darp raporu aldığnı söyleyen Ünal, olaya tanık olan bazı vatandaşların da kendisi için şahit olmayı kabul ettiklerini söyledi. Savcılık olay hakkında soruşturma başlattı. Görüntülerde, yol kontrolü yapan polisler, sürücünün park ettiği araçtan çıkışı, polisin ona doğru hızla ilerlemesi ve elini savurması görünüyor.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı