Gündem Haberleri

  Temizliği beğenmediği için eşini dövdü

  Fatih KARAÇALI/ ADANA, (DHA)-
  15.06.2013 - 14:13 | Son Güncelleme:

  ADANA’da 58 yaşındaki Mehmet Kaygusuz, ev temizliğini beğenmediği eşi 53 yaşındaki Dudu Kaygusuz’u döverek hastanelik etti.

  İddiaya göre Mehmet Kaygusuz, temizlik yapan eşi Dudu Kaygusuz’a, "Sen ne biçim ev temizliyorsun? Böyle temizlik yapılmaz" diyerek yaptığı temizliği beğenmediğini söyledi. Dudu Kaygusuz da "Ev zaten temiz, sana da bir şey beğendiremiyorum" diyerek tepki gösterdi. Kaygusuz, eşinin elinden temizlik bezi ve süpürgeyi alarak kirli olduğunu iddia ettiği odaları silmeye başladı. Bu yüzden çıkan tartışma kısa sürede alevlenince Mehmet Kaygusuz, eşine tekme yumruk saldırdı. Aldığı darbelerle yere düşen Dudu Kaygusuz, başından yaralandı. Kaygusuz, eve çağrılan ambulans ile Doktor Aşkım Tüfekçi Çukurova Devlet Hastanesi’ne götürülürken Mehmet Kaygusuz ise kaçtı.

  Kaygusuz tedaviye alınırken çiftin çocukları, "Annem ile babam her fırsatta kavga eder oldular. Babam annemin yaptığı temizliği beğenmez, ev temiz olduğu halde, kendisi temizlik yapar. Temizlik yüzünden başlayan tartışma, bugün de ’Bu eve senin akrabaların gelmeyecek, benim akrabalarım gelecek’ tartışmasına dönüşmüş" dedi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı