Gündem Haberleri

  Tacizciyi yakalattı final sınavını kaçırdı... Rektör devrede

  Salim UZUN/HÜRRİYET
  26.12.2017 - 11:38 | Son Güncelleme:

  AKDENİZ Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, Muratpaşa İlçesi Meltem Mahallesi’nde H.G. isimli şahıs tarafından elle taciz edilen AÜ öğrencisi B.A.’nın durumu ile ilgili emniyet yetkililerinden bilgi aldı.

  Tacize sessiz kalmayarak cinayet ve yaralama suçundan aranan H.G.’nin yakalanmasını sağlayan B.A.’nın final sınavını kaçırdığını da öğrenen Prof. Dr. Ünal, ilgili dekanlığa talimat vererek öğrenciye gerekli kolaylığın sağlanmasını istedi.

  Tacizciyi yakalattı final sınavını kaçırdı... Rektör devredeGEREKEN YAPILACAK

  AÜ yetkilileri şu bilgiyi aktardı: “Rektörümüzün talimatı üzerine öğrencimizin sınav durumuyla ilgili gerekli inceleme yapılıyor. Öğrencimiz konuyla ilgili dekanlığa çağrıldı. Yasal mevzuat içinde kendisine her türlü kolaylık sağlanacak.”

  NE OLMUŞTU?

  Akdeniz Üniversitesi (AÜ) öğrencisi B.A., kendini bodyguard olarak tanıtan H. tarafından elle tacize uğradığını iddia ederek polise şikayetçi olmuştu. Cinsel taciz ve başkasına ait kimlik bilgilerini kullanma suçundan hakkında işlem yapılan H.G.’nin ayrıca kasten öldürme, hükümlü ve tutuklunun kaçması, basit yaralama suçlarından da arandığı ortaya çıkmıştı.

  Yakalattığı tacizcisi suç makinesi çıktıYakalattığı tacizcisi suç makinesi çıktı

   

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (26.12.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı