Gündem Haberleri

  'Swinger' davamız da oldu

  Hürriyet Haber
  22.08.2012 - 08:27 | Son Güncelleme:

  İstanbul Ataşehir’de “swinger" olarak adlandırılan ve "cinsel ilişki için eş değiştirme" olarak tarif edilen yaşam tarzını sürdürdüğü öne sürülen M.Ö., teyzesinin kızı K.N.'yi de aynı yaşam tarzının içine sokmaya çalışınca ağır cezalık oldu.

  Habertürk Gazetesi'nden Sedef Şenkal'ın haberine göre, İstanbul’da, M.Ö. ile onun eşi S.Ö.’nün davetiyle gittiği gece kulübünde içeceğine uyuşturucu madde konulduğunu öne süren K.N., Ataşehir’deki bir sitede her ikisi tarafından tecavüze maruz kaldığını iddia etti ve polise başvurdu.

  Soruşturma başlatan savcılık, M.Ö. ile eşi S.Ö. hakkında, “cinsel saldırı, kişiyi hürriyetinden yoksun kılma, uyuşturucu bulundurma ve tehdit” suçlarından dava açtı. M.Ö. için 25 yıla, S.Ö. için de 24 yıla kadar hapis cezası istendi. İlk duruşmada tutuksuz yargılanan sanıklar, uyuşturucuyu kendilerine K.N.’nin verdiğini iddia etti.

  M.Ö., teyzesinin kızının bir yıldır kendisi ile ilişkide bulunduğunu da ileri sürdü. K.N. ifadesinde, “Akrabam olduğu için gece kulübüne gitmekte sakınca görmedim. Alımlı bir kadın olduğum için beni de bu çirkin grup olaylarının içine çekmeye çalıştılar. Uyuşturucu verdikleri için Ataşehir’deki siteye nasıl gittiğimi bile bilmiyorum. Kendime geldiğimde perişan haldeydim. Yaptığım araştırmada kuzenimin ‘swinger’ denilen biri olduğunu, evinde cinsel içerikli partiler verdiğini öğrendim” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı