Gündem Haberleri

  Son dakika... O görüntülerin nasıl sızdığı ortaya çıktı... Aile boyu rezalet!

  Hürriyet Haber
  02.09.2017 - 08:22 | Son Güncelleme:

  Vatan Şaşmaz cinayetine ait görüntüleri sızdıran polis memurunun açığa alındığı bildirildi. Polis, eşini görevde olduğuna ikna etmek için görüntüleri paylaştığını söyledi. Polisin eşi, görüntüleri akrabalarıyla oluşturdukları Whatsapp grubunda paylaşınca görüntülerin hızla yayıldığı ortaya çıktı.

  Akşam Gazetesi'nden Levent Albayrak'ın haberine göre, İstanbul Beşiktaş'ta lüks bir otel odasında eski mankez Filiz Aker tarafından vurularak öldürülen ünlü sunucu ve televizyoncu Vatan Şaşmaz'ın olay yeri görüntülerini sızdıran kişinin, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde görevli bir polis memuru olduğu belirlendi. Başlatılan adli ve idari soruşturma kapsamında görüntüleri sızdıran polis memuru açığa alınırken görüntülerin nasıl hızla yayıldığı da ortaya çıktı.

  Filiz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke ettiFiliz Aker’in yeğeni Dora Ercan’ın fotoğrafları şoke etti  

  AİLE BOYU ZİNCİRLEME PAYLAŞIM

  Açığa alınan polisin mesaide olduğunu kanıtlamak için görüntüleri çekip eşine gönderdiği tespit edildi. İddiaya göre polisin eşi, bu görüntüleri aile üyelerinin görüştükleri Whatsapp grubuna attı. Polisin kayınçosu da görüntüleri kız arkadaşı D.Ç. ile paylaştı. Uyuşturucudan sabıkası olduğu öğrenilen D.Ç. görüntüleri para karşı medyaya satmaya çalıştı.

  Filiz Aker ve Vatan Şaşmazın telefonlarının şifresi neden kırılamıyorFiliz Aker ve Vatan Şaşmaz'ın telefonlarının şifresi neden kırılamıyor?

   

  Vatan Şaşmaz'ın son görüntüleri ortaya çıktı Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz'ın öldürülmeden hemen önceki anlarına ait güvenlik kamerası görüntüleri ortaya çıktı. Otel kameralarına yansıyan görüntülerde, Şaşmaz'ın otele ve öldürüldüğü odaya girdiği anlar da yer alıyor.
  Etiketler: Son dakika , Cinayet , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı