Gündem Haberleri

  Son dakika haberi: Akar ve komutanlar geceyi Dağlıca'da geçirdi...

  DHA - AA
  05.11.2017 - 13:26 | Son Güncelleme:

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar geceyi, beraberindeki kuvvet komutanlarıyla Dağlıca 6. Hudut Tabur Komutanlığında geçirdi.

  Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ile beraberindeki Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler, Deniz Kuvvetleri Komutanı Koramiral Adnan Özbal ve Hava Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Hasan Küçükakyüz'ün sınır hattındaki birliklerde denetleme ve incelemeleri sürüyor.

  Dağlıca'daki 6. Hudut Tabur Komutanlığına giden Orgeneral Akar ve beraberindeki kuvvet komutanları, denetleme ve incelemelerde bulundu, askerlerle yemek yedi ve geceyi burada geçirdi.

  Son dakika haberi: Akar ve komutanlar geceyi Dağlıcada geçirdi...

  Sabah 2 bin 522 rakımlı Oramar Tepe Üs Bölgesi'ne geçen Orgeneral Akar, askerlerle sohbet etti ve incelemelerde bulundu. Daha sonra Kalanatepe Üs Bölgesi'ne giden Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve beraberindeki komutanlar, incelemelerinin ardından Yüksekova ilçe merkezine döndü.
  Yüksekova'da esnafa ziyarette bulunan ve vatandaşlarla sohbet eden Orgeneral Akar, daha sonra Kaymakam Mahmut Kaşıkçı'yı ziyaret etti.

  Yoğun güvenlik önlemlerini alındığı ilçeye gelen Genelkurmay Başkanı Akar ve komutanlar, daha sonra ilçe merkezine gelerek esnafı gezip halkla sohbet etti. Havanın güzel olması nedeniyle Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunan bir çay ocağında oturup çay içen Genelkurmay Başkanı Orgeneral Akar ve kuvvet konutanlara halk da yoğun ilgi gösterdi.

  Son dakika haberi: Akar ve komutanlar geceyi Dağlıcada geçirdi...

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (05.11.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: Komutan , Hulusi Akar , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı