GeriGündem Şikayetçi oldu
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Şikayetçi oldu

Şikayetçi oldu
refid:19049702 ilişkili resim dosyası

Müzisyen, Politikacı, yazar ve yönetmen Zülfü Livaneli, internet üzerinde kendisine hakaret edildiğini söyleyerek polise başvurdu.

Hayran sayfasına küfürlü hakaret notu bırakan kişiden şikayetçi olan Zülfü Livaneli, Asayiş Şube Müdürlüğü’nde ifade verdi.

Asayiş Şube Müdürlüğü, Bilişim Suçları Büro Amirliği’ne avukatı ile birlikte gelen Zülfü Livaneli, hayran sayfalarından birinde kendisine yönelik küfürle hakaret içeren yazı yazan kişiden şikayetçi oldu. Hayran sayfasına rumuzla hakaret dolu mesaj bırakan kişiyle ilgili yaptığı şikayetle ilgili ifade veren Zülfü Livaneli, kimseyle bir sorunun olmadığını, mesajı bırakan kişiyide tanımadığını söyleyerek bulunmasını istedi.

Bilişim Suçları Büro Amirliği tarafından Zülfü Livaneli’nin şikayeti üzerine soruşturma açıldı. Polis mesajı bırakan kişinin IP adresinin belirlenerek yakalanması için harekete geçti. Yaklaşık bir saat kaldığı Asayiş Şube Müdürlüğü’nden çıkan Zülfü Livaneli "Önemli bir şey yok. Hayran sayfalarımdan birinde hakaret dolu mesajlar görünce şikayetçi olmuştuk. Bu konuyla ilgili ifade verdim" dedi.

Şikayetçi oldu

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle