Gündem Haberleri

  Sezin 3 gün sonra başkasıyla olmuş

  Demirhan HARARLI
  25.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Eski nişanlısı Sezin Erbil'in Cengiz Kurtoğlu'nun büyük oğlu Orçun'la ilişki yaşadığı iddialarına Alişan'dan yanıt geldi.

  Sezin 3 gün sonra başkasıyla olmuş
  Alişan ve Sezin Erbil'in fotoğrafları ıçın tıklayın

  Alişan fotoğrafları için tıklayın

  Genç şarkıcı, "Sezin benden ayrıldıktan üç gün sonra bu kişiyle buluşmaya başlamış. Arkadaşız diyorlar. Bir erkek ile bir kız bir araya gelirse ne yapar" dedi.
  Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil'le geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Alişan, genç kızın Cengiz Kurtoğlu'nun büyük oğluyla ilişki yaşadığı iddiaları hakkında konuştu. Sezin Erbil'in yeni bir ilişkisinin gazeteler yansıması üzerine sessizliğini bozan Alişan, "Nişan bozulduktan üç gün sonra bu kişi ile hergün bir araya /images/100/0x0/55ea76c6f018fbb8f881a6eageliyor. Cengiz Kurdoğlu'nun Florya'daki evinde bir aydır buluşuyorlarmış. Beni komşular aradı. Yaşadıkları her neyse beni ilgilendirmez ama insanları kandırmasınlar" dedi. Sezin Erbil'den ayrıldıktan sonra kimseyle bir ilişki yaşayamadığını belirten genç şarkıcı, konuşmasına şöyle devam etti: "Bir kız ile tanışmaya, onu sevmeye korkuyorum. Bu nasıl bir sevgiydi ki benden ayrıldıktan üç gün sonra böyle bir şey yaşayabiliyor. Bir de biz arkadaşız, aile dostuyuz diyor. Bir kız ile bir erkek bir araya geliyorsa bunun dostluğu falan olmaz. Tam bir aydır aynı evde gündüzleri buluşuyorlarmış. Her ikisinin de babası bu haberler çıktıktan sonra çocuklarına kızmışlar. Bunları yazmanızı istemiyorum ama üzülüyorum. Kime inanıp, güveneceğim ve seveceğim. İnsanları tanımakta güçlük çekiyorum."
                                                       Alişan'la Sezin Erbil, nişan yüzüklerini taktıktan bir süre sonra ayrılmıştı.

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı