Gündem Haberleri

  Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali

  A.A.
  07.07.2007 - 09:43 | Son Güncelleme:

  Zonguldak'ın Karadeniz Ereğli ilçesinde düzenlenen, “14. Sevgi, Barış, Dostluk, Kültür ve Sanat Festivali” etkinlikleri kapsamında, klarnetçi Hüsnü Şenlendirici ile Ferhat Göçer konser verdi.

  Etkinlikler çerçevesinde gerçekleştirilen açık hava halk konserlerine katılan Şenlendirici, bir saatten fazla kaldığı sahnede hayranlarını coşturdu.

  Şenlendirici, kendisinden sonra sahne alan Göçer'in söylediği “Cennet” isimli şarkısının yarısında, ardından da, Cem Karaca'ya ait olan ve geçen hafta Muğla'nın Bodrum ilçesinde geçirdiği trafik kazasında yaşamını yitiren sanatçı Barış Akarsu'nun da yorumladığı “Islak Islak” şarkısının tamamına eşlik etti.

  Geçtiğimiz günlerde kavga ettikleri ileri sürülen Şenlendirici ve Göçer'in, söz konusu şarkının bitmesinin ardından birbirlerini tebrik ederek sergiledikleri samimi tavırları, “ikili, sevgi, barış, dostluk festivalinde barıştı” yorumlarına neden oldu.

  Ereğli Belediye Başkanı Murat Sesli, Şenlendirici ve Göçer'e, elpek bezinden yapılmış şal, Osmanlı çileği reçeli ile çeşitli hediyeler verdi.
  İzdihamın yaşandığı etkinlik, havai fişek gösterileriyle sona erdi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı