Gündem Haberleri

  Seksenler dizisinin son bölümünde neler oldu?

  Hürriyet Haber
  27.04.2016 - 14:32 | Son Güncelleme:

  Trt 1' in sevilen dizisi Seksenler'in bu bölümünde neler yaşandı? Yönetmenliğini Müfit Can Saçıntı'nın yaptığı Seksenler dizisi bu haftada çok keyifli anlar yaşattı. Seksenler'in 190. bölümünde Ergun, Plakçı dükkanını satıyor!

  Cumartesi günleri Saat 19.55’de Trt1’de yayınlanan Seksenler dizisinde bu hafta neler yaşandı? Saçlarını boyatma kararı alan Nazlı beklediğinden farklı sonuçla karşılaşınca izleyenlerine komik anlar yaşattı.190. Bölümde olanları ve yeni bölüm fragmanını sizler için hazırladık. 

  Ergun, Plakçı Dükkanını Satıyor! Çiçeği burnunda evliler Ergun ve Nazlı, kendi evlerini alana kadar Rukiye ve Fehmi’nin evinde kalmak zorundadır. Bu süreçte bir an önce kendi evlerine çıkmak isteyen Ergun ve Nazlı’nın plakçı dükkanını satıp, kazandıkları parayla ev almaktan başka çareleri yoktur.

  Öte yandan Ahmet ve Gülden, dokuz aydır hasretle bekledikleri bebeklerini kucaklarına almanın büyük heyecanını yaşamaktadır. Bebeğe konulacak isim, iki aile arasında tartışma konusu olur. Nazlı saçlarını sarıya boyatmaya karar verir. Kuaför azizliğine uğrayan Nazlı’nın saçları, pek de umduğu gibi olmaz. Birbirinden komik anlar yaşanır.

  SEKSENLER 191. BÖLÜM FRAGMANI

  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı