Gündem Haberleri

  Şehirler arası fuhuş çetesi! Utanmadan gazetecilere küfür etti

  İHA - DHA
  07.03.2018 - 19:32 | Son Güncelleme:

  İZMİR'den Manisa’ya taksiyle gelerek fuhuş yaptıkları tespit edilen 14 yabancı uyruklu kadın ile fuhşa yer temin eden 8 erkek İzmir ve Manisa'da yapılan eş zamanlı operasyonlarla gözaltına alınarak Manisa’ya getirildi. Gözaltına alınan kadınlar yüzlerini gizlerken, içlerinden bir tanesi fotoğrafının çekilmesine tepki göstererek gazetecilere küfürler savurdu.

  MANİSA Emniyet Müdürlüğü Ahlak Bürosu ekipleri, yabancı uyruklu kadınların İzmir’den Manisa’ya taksiyle getirilerek aracılar vasıtasıyla fuhuş yaptırıldığı ihbarını almasının ardından İzmir ve Manisa'da çeşitli ilçelere yapılan eş zamanlı operasyonlarla 14’ü yabancı uyruklu kadın, 8’i erkek toplam 22 kişiyi gözaltına aldı.

  Şehirler arası fuhuş çetesi Utanmadan gazetecilere küfür etti

  Emniyetteki sorguları tamamlanan şüpheliler Manisa Devlet Hastanesinde yapılan sağlık kontrolünün ardından adliyeye sevk edildi. Sağlık kontrolüne götürülen kadınlardan bazıları yüzlerini elleri ve kıyafetleriyle kapatmaya çalışırken bazıları da rahat tavırlarla sağlık kontrolüne girdi.

  Şehirler arası fuhuş çetesi Utanmadan gazetecilere küfür etti

  KÜFÜRLER SAVURDU

  Fotoğraflarını çeken gazeteciye tepki gösteren yabancı uyruklu bir kadın ise etrafa küfürler savurarak fotoğraflarının çekilmemesini istedi. Yabancı uyruklu kadınların memleketlerine gönderileceği öğrenildi.

  Şehirler arası fuhuş çetesi Utanmadan gazetecilere küfür etti

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (07.03.2018-2)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı