GeriGündem Schwarzenegger ailesinin rüya tatili sona erdi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  11
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Schwarzenegger ailesinin rüya tatili sona erdi

Schwarzenegger ailesinin rüya tatili sona erdi
refid:15075309 ilişkili resim dosyası

ABD'de Kaliforniya Eyaleti'nin ‘Terminatör’ filmiyle ünlü Valisi Arnold Schwarzenegger'in eşi ve dört çocuğu ile kuzenlerinden oluşan 12 kişi, Fethiye, Marmaris, Datça ve Bodrum koylarındaki bir hafta süren mavi yolculuklarının ardından bugün ülkelerine döndü.

SCHWARZENEGGER AİLESİ BODRUM'DAYDI  (FOTO-GALERİ)              

Dünyaca ünlü film yıldızı Arnold Schwarzenegger'in ailesi ve yakınları, Marshall Adaları bayraklı, 38 metrelik, üç katlı ‘Domani’ adlı lüks yatla 13 Haziran'da Bodrum'dan çıktıkları bir haftalık mavi yolculuğun ardından dün akşam saatlerinde Bodrum Milta Marina'ya döndü. Mavi tur boyunca bol bol deniz mahsulü yiyen ve gittikleri koylarda hatıra fotoğrafı çektiren Schwarzenegger Ailesi'ni yolculukları boyunca 7 özel güvenlik görevlisi korudu. Ayrıca iki motoryat da Schwarzenegger Ailesi'ne güvenlik amacıyla seyahatleri boyunca eşlik etti.

SON GECEYİ BODRUM'DA GEÇİRDİLER                    

Bodrum'daki son gecelerinde Arnold Schwarzenegger'in eşi Shriver Schwarzenegger, çocuklarıyla birlikte korumaları eşliğinde Barlar Caddesi'ni gezdi, çarşıda alışveriş yaptı. Kırmızı şapka takıp, siyah askılı tişört, kot pantolon ve sandaletten oluşan spor bir kıyafet giydiği görülen Shriver Schwarzenegger, Bodrum Çarşısı'ndan 16'şar metrekarelik dört Milas ve Mazı halısı ile beş sandalet satın aldı. Schwarzenegger, gecenin ilerleyen saatlerinde de Bodrum Halikarnas Disko'ya gidip, çocuklarıyla dans edip eğlendi.

Schwarzenegger Ailesi, bir haftalık tatillerinin ardından bugün öğle saatlerinde ülkelerine dönmek üzere Bodrum'dan ayrıldı. Milta Marina yetkililerine de teşekkür eden Shriver Schwarzenegger, “Bu koylarda inanılmaz güzelliklerle karşılaştım. Büyük keyif aldım. Gelecek yıl mutlaka eşimi de buraya tatile getireceğim” dedi. Lüks yattan 40 bavul ve çanta ile inen Schwarzenegger'lerin üç minibüsle gittikleri Milas- Bodrum Havalimanı'ndan İsviçre'nin Zürih kentinden aktarmalı olarak ABD'ye gideceği belirtildi.

YANAŞMA İSKELESİ OLMAYINCA YATTAN İNMEDİLER  
   
Muğla'nın Datça İlçesi'ndeki balıkçı barınağı statüsündeki limanda yanaşma iskelesi olmadığı için büyük gemiler açıkta beklemek zorunda kalıyor. Önceki gün saat 18.00 sıralarında gelen Schwarzenegger Ailesi'nin lüks yatı da, bir saati aşkın süreyle açıkta bekledi.

Ellerindeki usturmaçalarla güverteye çıkan kadın görevliler, telsiz talimatı ile yatın yanaşmasını dakikalarca bekledi. Yatın yanaşmasının ardından, karada bir süre telaş yaşandı. Tekneden inen bir rehberin telefonla yaptığı görüşmede, Schwarzenegger Ailesi'nin inmek istemediklerini söylemesi dikkat çekti. Olası bir rüzgar durumunda yatın kıçının iskeleye çarpmasından endişe edildiği ortaya çıktı.
Datça Balıkçılar Kooperatifi, yat için 170 TL bağlama ücreti talebinde bulundu. Yatın limanda bağlı kalıp kalmayacağı belli olmadığı için 170 TL'lik ödeme yapılmadı. Yatın geceyi limanda geçirmesi durumunda söz konusu paranın yatın bağlı bulunduğu Kuşadası'ndaki Begüm Turizm Acentası tarafından ödeneceğinin söylenmesinden sonra, kooperatif yetkilisi limandan ayrıldı.    

Scwarzenegger Ailesi, karaya çıkmadı. Sadece iki güvenlik görevlisinin inip, yata su takviyesi yaptıkları ve çöplerini boşalttıkları öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle