GeriGündem 7 Ekim Sayısal Loto sonuçları Noter huzurunda açıklandı! İkramiye paylaştırıldı!
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

7 Ekim Sayısal Loto sonuçları Noter huzurunda açıklandı! İkramiye paylaştırıldı!

7 Ekim Sayısal Loto sonuçları Noter huzurunda açıklandı! İkramiye paylaştırıldı!

Sayısal Loto sonuçları, Milli Piyango İdaresi tarafından 7 Ekim akşamı çekildi. Kupon sahibi on binlerce kişinin merakla araştırdığı Sayısal Loto sonuçları, bu hafta iki kişinin yüzünü güldürdü. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekiliş, idarenin internet sitesi üzerinden açıklandı. Peki, 7 Ekim Sayısal Loto sonuçları hangi illere isabet etti? İşte, konuyla ilgili detaylı bilgiler

Milli Piyango İdaresince düzenlenen Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişi yapıldı. Sayısal Loto'nun bu haftaki çekilişinde 6 bilen 2 kişi, 1 milyon 815 bin 279 lira 95 kuruş tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, Sayısal Loto'nun bin 91'inci hafta çekilişinde kazandıran numaralar 11,17,19, 27, 35 ve 38 olarak belirlendi.

Milli Piyango İdaresinden yapılan açıklamaya göre, bin 91'inci hafta çekilişinde 5 bilen 187 kişi 4 bin 294 lira 45'er kuruş, 4 bilen 9 bin 460 kişi 64 lira 25'er kuruş ve 3 bilen 161 bin 972 kişi ise 10 lira 50'şer kuruş ikramiye kazandı.

Büyük ikramiyeyi kazanan talihlilerin kuponlarını, İstanbul'un Küçükçekmece ilçesi ile Kocaeli'nin İzmit ilçesinden yatırdıkları belirlendi.

Çekilişte toplam 6 milyon 742 bin 133 lira 5 kuruş ikramiye dağıtıldı.

Hasılattan kamuya KDV olarak 1 milyon 996 bin 734 lira 66 kuruş, şans oyunları vergisi olarak da 1 milyon 115 bin 260 lira 43 kuruş aktarılacak.

SAYISAL LOTO İKRAMİYELERİ NASIL ALINIR?

Sayısal Loto çekilişler her hafta Milli Piyango İdaresi tarafından gerçekleştirilir. Çekilişler sonucunda 3, 4, 5 ve 6 bilen talihliler ikramiye almaya hak kazanır. İkramiye almaya hak kazanan talihliler içerisinden;

3 bilenler ve 4 bilenler loto bayilerinden,

5 bilenler loto bayilerinden veya Milli Piyango İdaresi şubelerinden,

6 bilenler de Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü'nden ikramiyelerini alabilir.

Çekiliş sonucunda ikramiye almaya hak kazanan talihlilerin ikramiyelerini bir yıl içerisinde alması gereklidir. Bir yıl içerisinden alınmayan ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve zaman aşımına uğrayan ikramiyeler için de ödeme yapılmaz. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen çıkmazsa, ikramiye tutarı bir sonraki haftaya devreder


Yorumları Göster
Yorumları Gizle