GeriGündem Sarıgül konvoyla yola çıkıyor
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  2
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Sarıgül konvoyla yola çıkıyor

Sarıgül konvoyla yola çıkıyor
refid:24699013 ilişkili resim dosyası

CHP’den İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na aday olması beklenen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün, Cumartesi günü büyük bir araç konvoyu eşliğinde binlerce gönüllüsü ile bir araya gelmesi bekleniyor.

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün ofisinden yapılan açıklamaya göre, büyük bir araç konvoyu ve binlerce gönüllüsü ile gövde gösterisi yapacak. Sarıgül'ün konvoyu Mecidiyeköy’den başlayacak E-5 karayolu boyunca çok sayıda toplanma noktasında duracak. Sarıgül'ün vatandaşlarla buluşma noktaları ve saatleri şöyle; 10.30 Profilo E-5 Mecidiyeköy, 11.00 Talatpaşa Viyadüğü,Okmeydan, 11.15 Edirnekapı Şehitliği, 11.30 Cevizlibağ, 11.45 İncirli Ömür önü, 12.00 Şirinevler Koçtaş Önü, 12.30 Küçükçekmece Belediye Binası, 12.45 Avcılar Köprüaltı, 12.30 9. İstasyon: Esenyurt,Arnavutköy,Çatalca, Beylikdüzü, Büyükçekmece Yer: Çatalca sapagı Mimarsinan Kavşağı E-5 üzeri 13.30 Silivri Garden Retorant Önü, 14.30 Tekirdağ E-5 üzeri köfteciler.

Keşan'da Yeni Muhacir Belediyesi ile birlikte 4 belde belediyesini ziyaret etmesi beklenen Mustafa Sarıgül'ün konvoyuna Silivri ve Selimpaşa, Kınalı kavşaklarında da gönüllüleri araçlarıyla katılacakları belirtildi. 15.30 sıralarında Sarıgül Yeni Muhacir Belediyesi önünde de bir miting düzenleyecek. Öte yandan Sarıgül için hazırlanan İstanbul adaylığında kullanacağı söylenen "İstanbul'da Sarıgül'ün zamanı geldi" adlı şarkısı da kitlelerle paylaşılacak.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle