Gündem Haberleri

  Pavarotti küçük kızından virüs kaptı

  Hürriyet Haber
  21.10.2003 - 15:53 | Son Güncelleme:

  Ünlü tenor Luciano Pavarotti, son günlede ortalıkta dolaşan ve ağır hasta olduğuna, New York'ta bir hastanade tedavi gördüğüne ilişkin söylentilere açıklık getirdi. Ünlü tenor, 9 aylık kızı Alice'den eşinin ve kendisinin grip virüsü kaptığını ancak durumlarının söylendiği kadar kötü olmadığını açıkladı.

  Luciano Pavarotti konu ile ilgili olarak; "Kızımı çok seviyorum ancak doğumgünüm akşamı ondan ve Nicoletta'dan grip virüsü kaptım - bir hediye olarak bana çok güzel bir saat ve felaket bir grip hediye etti"dedi.

  Luciano Pavarotti'nin basın danışmanı Robson konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Tenor şu anda New York'ta ki evinde iyileşmeye çalışıyor. Doktor'ların karşı çıkmasına rağmen Mexicali'de şehrin 100. yıldönümü için gerçekleştirilen 40,000 izleyicinin katıldığı bir konser verdi, ancak 22 Ekim'de gerçekleşmesi planlanan Panama konserini ertelemek zorunda kaldı. Sesini koruması için doktorlar tarafından 4 gün boyunca konuşma yasağı getirilen Pavarotti'nin bir sonraki konseri 27 Ekim günü Trenton, New Jersey'de gerçekleştirilecek."

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı