Gündem Haberleri

  Kalkış için piste girdiği anda inmek isteyince...

  İHA
  25.12.2017 - 09:53 | Son Güncelleme:

  Türk Hava Yollarının Ercan-İstanbul seferini yapacak olan TK 7625 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağı yolcu alıp,kalkış için piste gittiği sırada uçakta bulunan bir yolcunun panik atak geçirmesi nedeniyle geri döndü. Uçağının yolcuları ikinci şoku ise uçak indikten yaşadı.

  Türk Hava Yolları'nın dün gece saat 22.00’da Ercan -İstanbul Sabiha Gökçen seferini yapacak olan TK 7625 sefer sayılı Boeing 737-800 tipi uçağı 67 yolcusu, kalkış için piste gittiği sırada uçakta bulunan bir yolcunun panik atak geçirmesi nedeniyle geri döndü. Panik atak geçiren yolcu ve arkadaşının uçaktan inmek istemesi nedeniyle uçakta bomba araması yapıldı. Yapılan aramalar sonunda olumsuz bir bulguya rastlanmadı.

  YOLCULARA İKİNCİ ŞOK

  Türk Hava Yolları'nın Ercan-İstanbul seferini yapacak olan uçağının yolcuları ikinci şoku ise uçak indikten yaşadı. Sabiha Gökçen Havalimanı yoğun olduğu için uçak Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı. 

  İKİ YOLCU UÇAKTAN İNDİRİLDİ

  Panik atak geçirerek uçaktan inmek isteyen yolcu ve arkadaşı ise, Kıbrıs polisi tarafından uçaktan indirilerek, ifadeleri alınmak üzere polis merkezine götürüldü. Burada ifadeleri alınan iki yolcu daha sonra serbest bırakıldı.

   

  SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

  Son 24 saatte ne oldu? (25.12.2017)İşte 'Türkiye ve dünya gündemine dair gelişmeler, son 24 saatte yaşanan olaylar..
  Etiketler: thy uçağı , gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı