Gündem Haberleri

  Orhan Pamuk Robinson'un reklam yüzü oldu

  hurriyet.com.tr/kültür-sanat
  03.09.2013 - 09:54 | Son Güncelleme:

  Beyoğlu'nun, şehrin kültür merkezinden turizm ve ticaret merkezine dönüşüm sürecinde sermayeye yenik düşmemek için mücadele eden kitapçılarından Robinson Crusoe 389'a bir destek de, Nobelli yazar Orhan Pamuk'tan geldi.

  "Duvarlar Boyunca Kitap" sözüyle yola çıkılarak Eylül 1994'te kurulan Robinson Crusoe 389'un nakit sıkıntısı içinde olduğunu ve bunun üstesinden gelmek için RobKart uygulamasını başlattığını duyurmasının ardından, kitapçıya destek durmadaksızın devam ediyor.


  Başını ünlü yazar Ahmet Ümit'in çektiği imza günlerinin ardından şimdi de Nobel Ödüllü yazar Orhan Pamuk, RobKart'ın tanıtım afişinin yüzü oldu.


  Yazar, seslendirme sanatçısı ve televizyoncu Yekta Kopan da Robinson'a giderek RobKart alan ilk ünlü sima olmuştu.

  Orhan Pamuk Robinsonun reklam yüzü oldu

  ROBKART NEDİR?
  - Karşılıklı iletişim kolaylığı sağlamak için tasarlanan RobKart, Robinson Crusoe 389 ve Gon Çizgi Roman kitabevleriyle www.rob389.com’da geçerli kendini tanıtım aracıdır.
  - RobKart sahipleri önceden ödedikleri tutarı alışverişlerinde tamamen ya da kısmen kullanarak o sırada uygulanan avantajlardan yararlanarak harcayabilir, kartlarına dair tüm işlemleri –kredi sorgulama, kredi yükleme, hediye çeki alımı, yeni kart talebi, kayıp bildirimi vb- e-posta ya da telefonla yapabilirler.
  - RobKart özel kampanyalar ve ayrıcalıkların düzenli olarak duyurulmasını sağlar, her türlü etkinlikte önceliklidir.


  NASIL EDİNİLİR?
  - RobKart’ınızı bizi arayarak ya da Robinson Crusoe 389 ve Gon Çizgi Roman kitabevleri’ne uğrayarak dolduracağınız bir form aracılığıyla edinebilirsiniz.
  - RobKart sahibi olmanın bir diğer yolu da www.rob389.com adresinden kitap alır gibi satın almaktır.
  - RobKart'ı bir başkası adına da alabilir, hediye edebilirsiniz.
  - Ödeme işlemi tamamlandığında RobKart’ınız aktif hale getirilerek kullanıma açılacaktır.
  - RobKart’ınızı www.rob389.com adresinden yapacağınız alışverişlerde de kullanmak istiyorsanız bunu başvuru sırasında ya da sonrasında belirtmeniz yeterli olacaktır.


  NASIL KULLANILIR?
  - RobKart’ınızı İstiklal Caddesi üzerindeki ve Salt Beyoğlu ile Salt Galata içindeki Robinson Crusoe 389 kitabevleriyle Gon Çizgi Roman kitabevinde kasada göstererek doğrudan ödeme aracı olarak kullanabilirsiniz.
  - Görevli, satın almak istediğiniz ürünler için RobKart sahiplerine özel indirimler uygulayarak fatura düzenleyecek ve tutarı hesabınızdan eksiltecektir.
  - Hesabınızın yeterli olmaması halinde isterseniz yeni yükleme yaparak ödemenizi tamamlayabilir isterseniz de aradaki fark için diğer ödeme araçlarını kullanabilirsiniz.
  - RobKart’ınızı www.rob389.com adresinden yapacağınız alışverişlerde kullanırken ödeme seçeneklerinden RobKart’ı seçmeniz gerekecektir. Siparişiniz ulaştığında bakiye kontrolünüz yapılarak onay işlemi gerçekleştirilecektir.

  Orhan Pamuk Robinsonun reklam yüzü oldu

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı