Gündem Haberleri

  Ogün Samast, hastaneye kaldırıldı

  Ergün AYAZ/İZMİT(Kocaeli), (DHA)
  21.10.2007 - 09:54 | Son Güncelleme:

  AGOS Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Hrant Dink'in öldürülmesi olayı ile ilgili Kandıra F Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan Ogün Samast, şiddetli karın ağrısı şikayetiyle kaldırıldığı Kocaeli Devlet Hastanesi'nin Acil Servisi'nde tedavi altına alındı. Yaklaşık, iki saat boyunca hastanede kalan Ogün Samast'a serum takıldı.

  Yüksek güvenlikli Kandıra (F) Tipi Cezaevi'nde tutuklu bulunan ve 21 Şubat tarihinde şiddetli karın ağrısı şikayetiyle rahatsızlanarak Kocaeli Devlet Hastanesi'ne getirilen ve burada yapılan tetkiklerinin ardından ‘Akut apandisit’ ameliyatı yapıldı.

  Samast, bu akşam saat 08.00 sıralarında ateş ve şiddetli karın ağrısı şikayetiyle cezaevi ambülans aracıyla Kocaeli Devlet Hastanesi'ne getirildi. Hastane çevresinde polis ve Jandarma ekipleri geniş güvenlik önlemi aldı.

  Acil Serviste serum bağlanan ve bağırsak enfeksiyonu teşhisiyle uzman doktorlar tarafından tedavi altına alınan Ogün Samast, yaklaşık iki saat boyunca burada gözlem altına alındı. Tedavisi tamamlanan Samast, cezaevi ambülans aracıyla tekrar Kandıra F Tipi Cezaevi'ne götürüldü.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı