GeriGündem Milyon dolarlık çapkınlık
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Milyon dolarlık çapkınlık

Milyon dolarlık çapkınlık
refid:12937689 ilişkili resim dosyası

İtalya Başbakanı Berlusconi'nin eşi Veronica boşanmak için mahkemeye başvurdu.

Çapkın Berlusconi'nin kadınları / Foto Galeri

İtalya Başbakanı Silvio Berlusconi'nin eşi Veronica Lario Berlusconi, 19 yıllık evliliğini bitirmek için ilk resmi adımı attı. Daha önce çift arasında anlaşmalı boşanma olacağı yönündeki iddiaları haksız çıkaran 52 yaşındaki Veronica Lario, tek taraflı boşanma istemiyle mahkemeye başvurdu. Lario’nun mahkemeye verdiği dilekçesinde 72 yaşındaki Silvio Berlusconi’nin evlilik bağına saygı duymayan bir tutum içinde bulunduğunu belirtirken, yaklaşık 1 milyon Euro tazminat talep ettiği bildirildi.

ÇAPKINLIKLARI USANDIRDI

Berlusconi’nin sonu gelmeyen çapkınlıklarına dayanamayan Lario, altı ay önce basına gönderdiği mektup aracılığıyla, eşinden boşanacağını açıklamıştı. Bu açıklamanın üzerine taraflar birbirine girdi. Berlusconi de geri adım atmadı. Boşanma davasında uzlaşma ihtimalinin zorluğu göz önünde tutulduğunda, en büyük sorunun Berlusconi’nin 10 milyar Euro’luk servetinin paylaşımı olacağı vurgulanıyor. Berlusconi’nin servetini ikisi önceki eşinden olan beş çocuğuna devredip, kızgın olduğu eşine hiç bir şey verilmemesi için formül aradığı iddia ediliyor.

'GERGİNLİK OLMAZ'

Berlusconi’nin önceki eşi Carla Dall’Oglio’dan olan kızı 42 yaşındaki Marina Berlusconi ve 40 yaşındaki Pier Silvio Berlusconi şu anda Berlusconi’nin malvarlığında yeralan en önemli iki firmayı yönetiyor. Veronica Lario’dan olan çocukları 25 yaşındaki Barbara, 23 yaşındaki Eleonora grup içerisinde çok da önemli olmayan görevlerde bulunurken, 20 yaşındaki Luigi henüz üniversite öğrencisi. Daha önce de yaptığı açıklamalarla babasını kızdıran Barbara Berlusconi, “Aile içinde hiç bir anlaşmazlık yok. Babam tüm çocuklarına eşit davrandığı sürece gelecekte de aramızda hiç bir gerginlik olmaz” diyerek gözdağı vermeyi de ihmal etmiyor.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle