Gündem Haberleri

  Milletvekili ve eşi az daha yanıyordu

  A.A
  23.10.2008 - 13:26 | Son Güncelleme:

  Bulut'un kaldığı odanın alt katında papazların ayininden sonra mumu söndürmemeleri sonucu yangın çıktı. Bulut ve eşi canlarını zor kurtardı.

  CHP Mersin eski Milletvekili Ersoy Bulut, tatil için gittiği Makedonya'da, kaldığı otelde çıkan yangından, ikinci kattan atlayarak hayatını kurtardı. Bulut'un bacağı kırılırken, eşini ise itfaiye ekipleri kurtardı.

  Saygı ÖZTÜRK YAZIYOR

  Eşi Nebahat Bulut ile birlikte tatil için Makedonya'ya giden Ersoy Bulut'un kaldığı odanın altında, papazlar ayin yaptı. Mumu söndürmeden yatan papazlar, gece yangın çıkmasına sebep oldu. Yangın üzerine papazlar odadan hemen ayrıldı. Dumanlar ve alevler kısa sürede Ersoy Bulut'un kaldığı odayı sarmaya başladı.

  Saat 03.00 civarında yoğun bir duman altında uyunan Nebahat Ersoy, eşi Ersoy bulut'u hemen uyandırdı.  Yoğun dumandan ve yaşadıkları panikten odanın kapısını bulamayan Bulut, uzun süre kimseye seslerini duyuramayınca camdan alevlerin odayı sarması üzerine atlamaya karar verdiler.

  Ersoy Bulut, ikinci kattan atladı. Bacağı kırılan Bulut, uzun bir çabadan sonra itfaiye görevlilerine odada eşinin bulunduğunu anlattı. İtfaiye görevlileri Ersoy Bulut'un artık kendini kaybetmekte olan eşi Nebahat Ersoy'u alevlerin arasından kurtarmayı başardı.

  İlk tedavileri Üsküp'te yapılan Ersoy Bulut ve eşi Nebahat Bulut, Ankara'ya getirildi. 

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı