Gündem Haberleri

  Melih öğretmen kurtarılamadı

  Mehmet ERÇAKIR/ ISPARTA, (DHA)
  31.10.2011 - 12:32 | Son Güncelleme:

  VAN depreminde Erciş İlçesi’nde çöken binanın enkazından yaralı olarak kurtarılan müzik öğretmeni 26 yaşındaki Ahmet Melih Doğan, tedavi gördüğü Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde yaşamını yitirdi. 4 ay önce evlenen Doğan’ın cenazesi memleketi Isparta’da yarın toprağa verilecek.

  Van’da 23 Ekim’de meydana gelen Richter ölçeğine göre 7.2 büyüklüğündeki depremde çöken binanın enkazından 2 gün sonra yaralı olarak kurtarılan Müzik Öğretmeni Ahmet Melih Doğan, 1 haftadır süren yaşam mücadelesini kaybetti. 4 ay önce Isparta’da Sara Kutlu Doğan ile dünya evine giren Doğan, düğününden hemen sonra eşini Isparta’da bırakarak ilk görev yeri olan Van’ın Erciş İlçesi’ne gitti.

  Burada Cumhuriyet İlköğretim Okulu’nda müzik öğretmeni olarak göreve başlayan Doğan, depremde bir binanın altında kaldı. Enkaz altından sağ olarak kurtarılan Doğan, Bitlis’teki hastaneye götürüldü, buradaki tedavisinin ardından da Diyarbakır’a sevk edilmesine karar verildi. Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedaviye alınan Doğan’ın sağlık durumu iyiye giderken, geçen pazar günü nabzı düşmeye başladı. Hemen yoğun bakıma alınan Doğan, tüm çabalara rağmen kurtarılamadı. İç organları zarar gören Doğan’ın böbrek yetmezliğine bağlı olarak yaşamını yitirdiği kaydedildi. Doğan’ın cenazesi ailesi tarafından bugün uçakla Antalya Havalimanı’na ardından Isparta’ya getirilecek.

  Doğan’ın cenazesi yarın memleketi Isparta’da toprağa verilecek.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı