GeriGündem Kredi kartı borcunu ödemek için esrar imal etti
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kredi kartı borcunu ödemek için esrar imal etti

SAMSUN’un Çarşamba İlçesi’nde 26 yaşındaki Fahri Yılmaz'ın evine baskın düzenleyen jandarma, evin içinde 10 kilogram, bahçeye gömülü olarak da 130 kilogram kubar esrar ele geçirdi. Gözaltına alınan Fahri Yılmaz'ın sorgusunda, bankalara olan kredi kartı borçlarını ödemek için, bahçesinde yetiştirdiği hintkenevirlerinden kubar esrar elde ettiğini ve satacağını söylediği belirtildi.

Dün bir ihbarı değerlendiren Çarşamba Jandarma Komutanlığı, Yaycılar Köyü’nde Fahri Yılmaz'a ait eve akşam saatlerinde operasyon düzenledi. Jandarma, evin içinde yaptığı aramada 10 kilogram kubar esrar ele geçirdi. Olay yerinde zanlının çapraz sorguya tutulması üzerine, evin bahçesinde bulunan mısır tarlasında, toprağın altında bidonlar içine gömülü 130 kilogram daha kubar esrar bulundu.

Gözaltına alınan Fahri Yılmaz'ın ifadesinde, bankalara olan kredi kartı borçlarını ödemek için, bahçesinde yetiştirdiği hintkenevirlerinden kubar esrar elde ettiğini ve kilogramı bin YTL’den Bursa ile İstanbul illerine göndereceğini söylediği belirtildi. Olayla ilgili soruşturma sürüyor.

 


Yorumları Göster
Yorumları Gizle