GeriGündem Kızını benzin döküp yakmak istedi
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  18
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kızını benzin döküp yakmak istedi

Kızını benzin döküp yakmak istedi
refid:29614535 ilişkili resim dosyası

İzmir'in Bayraklı ilçesinde bunalıma giren bir adam, "Beni devlet yok sayıyor" diyerek, elindeki benzin bidonunun kızının üzerine döküp yakacağı tehdidinde bulundu.

İzmir'in Bayraklı ilçesinde bunalıma giren bir adam, üst geçit üzerinde kızının üzerine benzin döküp yakmak istedi. Korku içinde ağlayan küçük kız, polis ekiplerinin uzun ikna çabaları sonucu kurtarılabildi.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Adliye Üst Geçidi'nde meydana gelen olayda, elinde benzin bidonu, yanında küçük bir kız ile bekleyen ve bağıran kişiyi görenler polise bildirdi.

İhbar üzerine gelen polisleri yanına yanaştırmayan şahıs, "Beni devlet yok sayıyor!" diye bağırmaya başladı. İsminin Serdar G. olduğu öğrenilen şahıs, elindeki benzin bidonunu 6 yaşlarındaki kızının üzerine döküp elindeki çakmağı göstererek, yakacağını söyledi.

SESİNİN DUYULMASI İÇİN KIZINI FEDA EDECEĞİNİ SÖYLEDİ

Polis memurları, konuşarak şahsı ikna etmeye çalıştı. Eskiizmir'deki evini bir grubun bastığını ve dört aydır evine giremediğini belirten Serdar G., devletin kendisine sahip çıkmadığını söyledi. Olay yerine gelen sağlık ve itfaiye ekipleri de hazır bekledi.

Sesinin duyulması için kızını feda edeceğini söyleyen Serdar G., üzerine benzin döktü. Bu sırada korkudan ağlamaya başlayan küçük kız, üzerindeki kıyafeti çıkardı. Yaklaşık bir saat süren çabalardan sonra polis müdürü tarafından ikna edilen Serdar G., benzin bidonunu ve çakmağı yere fırlattı.

Ağlayan kızı ise cankurtarana götürmek isteyen sağlık görevlilerine direnerek, babasının yanında kalmak istediğini söyledi. Serdar G., gözyaşları içerisinde polis otosuna bindi. Küçük kız, daha sonra cankurtarandan alınıp babasının yanına verilirken az önce kendini yakmaya çalışan babasına sarılıp ağladı. Serdar G. ve küçük kızı, ifadeleri alınmak üzere Çınarlı Polis Merkezi’ne götürüldü.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle