GeriGündem Kısa kısa...
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Kısa kısa...

Perihan Savaş'ın 40'ıncı doğum günü

Perihan Savaş, önceki gece Ortaköy Majesty Bar'da doğum gününü kutladı. 40 yaşına basan Perihan Savaş'ı doğum gününde, İbrahim Tatlıses'ten olan kızı Melek Zübeyde, ablası Nilgün Sert ve yakın aile dostları yalnız bırakmadı. Annesine pırlanta bir kolye hediye eden Melek Zübeyde, babası kızdığı için fotoğraf çekilmesine izin vermedi. Perihan Savaş, kutlama sırasında kendi hayatını anlatan bir filmi sponsor bulur bulmaz çekeceğini söyledi. Sanatçı, kamera arkasında yönetmen olarak da görev alabileceğini belirtti.

Haluk Levent'in albümü toplatıldı

Rock müziğin sevilen sesi Haluk Levent'le söz yazarı Sezen Cumhur Önal arasında ‘‘Mektup’’ şarkısının sözleri yüzünden açılan davada, ihtiyati tedbir kararı alındı. Karardan sonra İstahbul İcra Müdürlüğü kanalıyla Levent'in bağlı bulunduğu Prestij Müzik'e gidilerek davaya konu olan ‘‘Mektup’’ albümünün 33 adet CD'si ve 200 adet kaseti toplatıldı. Sezen Cumhur Önal adına MESAM'ın İstanbul Dokuzuncu Asliye Ticaret Mahkemesi'nde açtığı davada, bilirkişi heyeti, eserin gerçek adı olan ‘‘Seni Andıkça’’ yerine ‘‘Mektup’’ adının kullanılmasını, eserin kopya olduğunun belirtilmemesini, eserin sahibi olarak Haluk Levent ve Arif Tilkan'ın gösterilmesini ve Prestij Müzik'in de işveren sıfatıyla tüm eylemlere katılmasını, Sezen Cumhur Önal'ın manevi haklarının ihlali saydı.

Pınar, Londra yolcusu

Kanal D'de yayınlanan ‘‘Ateş Dansı’’ adlı dizide oynayan ve ‘‘Zirvedekiler’’ adlı müzik programının sunuculuğunu yapan manken fotomodel Pınar Yiğit, önümüzdeki haftalarda Londra'ya giderek gösteri sanatları üzerine eğitim görecek. Güzel manken, ‘‘Oyunculuk zor ama çok keyifli. Bir şeyler yaparken bilinçli olmak çok önemli. Sadece güzellik kafi değil. Eğitim şart. Bunun için de gösteri sanatlarının merkezi olan Londra'yı seçtim. Orada alacaklarım, benim ileride çok daha iyi bir yere gelmeme yardımcı olacak’’ dedi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle