Gündem Haberleri

  Kıbrıs’ta yeni proje: Evviva Lavinium

  Hürriyet Haber
  13.01.2012 - 13:16 | Son Güncelleme:

  Bulut İnşaat, Girne ve Lefkoşa arasında Evviva Lavinium projesine başlıyor. Evviva Lavinium’da 140 metrekarelik 3+1 daireler bulunuyor. Projede her daireye özel otopark, seramik veya laminat parke seçeneği, hidrofor sistemi bulunuyor. 750 konutluk yaşam merkezi bulunan projede, ilkokul için ayrılan özel bölge ve toplam 4 tane yüzme havuzu bulunuyor.

  Sadece konutlarıyla değil, içerisindeki sosyal yaşam alanlarıyla da diğer projelerden ayrılan Evviva Lavinium, ortak yaşam alanlarında bulunan ofis ve mağazalarıyla öncelikle site ve bölge halkına hizmet verecek. Sitenin merkezinde konumlanacak olan dükkân ve mağazalarla Evviva Lavinium  sakinleri ve çevre halkına yeni iş fırsatları da sunacak.

  Bulut İnşaat, 10 yıl vadeyle faizsiz ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Hem ev hem iş sahibi yapan proje, sunduğu ödeme kolaylığıyla faiz zorluğu yaşatmadan, kısıtlı bütçesiyle ev sahibi olmak isteyenlere 2013 yılının sonunda evlerini teslim edecek.

  İstanbul’da gerçekleştirdiği Evviva konsept projeleriyle adından söz ettiren Bulut İnşaat, şehir dışında da yatırım yapmak amacıyla yeni rotası Kıbrıs’ta bir şirket kurarak çalışmalarını burada da sürdürecek. Kıbrıs’ta yeni konut projeleri geliştirmek istediklerini belirten Temel Bulut, “Arazilerimizden birini de Girne’de aldık. 280 villa ve 120 konutun olduğu bir proje yapacağız. Projenin yarısını Türkiye’de, kalanını da Kıbrıs’ta satmayı hedefliyoruz. Özellikle yabancılara satma hedefimiz de yüksek” dedi. Bunların yanı sıra huzur evi, düğün salonu, cami gibi halkın kullanımına yönelik projelerde geliştireceklerini belirten Bulut, bölgeye yatırımların teşvik edildiğini ve kar beklentisi olmadan burada yatırım yapacaklarını söyledi.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı