Gündem Haberleri

  Kasetin arkasındaki ismi verdi

  Haber: Serpil KIRKESER / DHA - İSTANBUL
  08.05.2011 - 19:19 | Son Güncelleme:

  MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, partisinin İstanbul İl Başkanlığı tarafından Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen aday tanıtım toplantısında sert konuştu. Terörün azdığını ve Ak Parti'nin PKK'yla işbirliği halinde olduğunu öne sürenh Bahçeli sözü son dönemde MHP'li yöneticilerin internete düşen özel hayat görüntülerine getirdi ve çok sert konuştu.

  MHP'ye yönelik tuzakların nedeninin bölünmeye giden yolu hızlandırmak olduğunu iddia eden Bahçeli, " MHP zayfılarsa, alçaklar keyiflenecektir. Son dönemde üzerimizde oyunlar oynanmaktadır. Okyanus ötesinden kumandalı internet siteleri, fitne tohumlarını saçmaktadır" diyerek Başbakan Erdoğan'a çağrıda bulundu. ABD üzerinden yayın yapan internet siteleriyle AK Parti'nin bağlantılı olduğunu öne süren Bahçeli, " Buradan Başbakan Erdoğan'a sormak ve vereceği cevapları hemen duymak istiyoruz. İbrahim Faruk Bayındır kimdir ? Bu şahış K.Çekmece belediyesinde Meclis üyeliği yapmış mıdır ? Arkasından istifa ederek milletvekili adaylığına müraacat etmiş midir ? Bu kişinin kirli internet siteleriyle ne tür bi bağlantısı vardır? Ülkücü gazete isimli fitne yuvasının alçak yayınları, bu şahıs ve yüzleri karanlıkta kalan ortakları mı gerçekleştirmektedir? Sayın başbakan bunları açıkla, şerefiniz ve siyasi namusunuz hala varsa, bunlara karşılık ver. Odalara kamera koydurup, özel hayatları gözetleyen aşağılık röntgencileri, sen de deşifre et. Aksi halde, gök kubbeyi başına yıkmaya kararlıyız" şeklinde konuştu.

  "OKYANUS ÖTESİ FETVA MAKAMLARI..."

  MHP'nin pislikleri ve tuzakları yok etmek için sabırsız olduğunu söyleyen Bahçeli, partilileri de uyararak, " Her dava arkadaşımızın özel hayatın sınırları içinde yer alsa da, değerlerimizle, inançlarımızla bağdaşmayan hareketleri tasvip etmemiz imkansızdır. Ahlaki zaafları bulunanlar, akıllarını başlarına almadırlar. Ve aramızda yer bulamayacaklarını kesinlikle bilmelidirler" şeklinde konuştu. Ahlaktan, erdemden, edepten, terbiyeden doğru ve iyi insan olmaktan zerre kadar taviz vermeyeceklerini söyleyen Bahçeli sözlerini şöyle sürdürdü: Bütün gözler üzerimizdedir. Türk Milliyetçileri hedeftir. Ahlaklı, vatansever, inançlı ve hidayet sahibi camiya olarak, şirretin karşısında dimdik duruyoruz. MHP'yi bölünme ve kardeş kavgasına karşı engel görenler, okyanus ötesi fetva makamlarının ve içerideki uzantılarının da tahrik ve provakosyanlarının menzilinde siz de varsınız". Salonu dolduran kalabalığa seslenen Bahçeli, " Onlara göre tehlike Milliyetçilik. Siz talan ve tavize hayır dediğininiz için tehlike olmalıyı da sürdürmelisiniz. Sizler var oldukça, ihanet odakları kaçacak delik arayacaktır. Sizler var oldukça, milletimiz emin ellerde olacaktır. Eski sıfatıyla, AKP propagandası yapanlara inanacak mısınız? Alçakca, yapılan iftiralara itibar edecek misiniz? İşgalci güçler gibi, AKP'yi iktidardan kovacak mısınız? İşte Ülkücü hareket bu demektir" diyerek sözlerini tamamladı.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı