Gündem Haberleri

  Karşılıksız aşk kurşunları

  Fatih KARAÇALI-Bünyamin YIL-Utku SAĞILIR, (DHA)
  22.03.2005 - 01:55 | Son Güncelleme:

  Evlenme teklifini reddeden İngilizce öğretmenini teneffüste vuran çılgın áşık, çığlık sesleri altında bir kurşun da kendi başına sıktı.

  ADANA’nın Yumurtalık İlçesi’ndeki termik santralında kül-kömür operatörü olarak çalışan Mehmet Güvel (30), bir süre önce Uzman Yabancı Dil Eğitim Merkezi’nde tanıştığı 27 yaşındaki İngilizce öğretmeni Ş.K.’ye áşık olup, evlenme teklifinde bulundu. Güvel, olumsuz yanıt almasına karşılık, öğretmeni görev yaptığı ilköğretim okulunda da sık sık ziyaret edip evlilik teklifini tekrarladı.

  Dün sabah yeniden okula giden ve teneffüs ziliyle birlikte binaya giren Güvel, öğretmen Ş’ye öğretmenler odasına girerken arkasından yaklaşıp ateş etti.

  Büyük panik yaşandı

  Öğrencilerin çığlık sesleri okulu inletirken Güvel, tabancayı başına dayayıp bir kez daha tetiği çekti. Kan gölüne dönen koridorda büyük panik yaşanırken Güvel ile öğretmen, aynı ambulansla Adana Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumu ağır olan Güvel, hemen ameliyata alındı. Kurşun sol kulağının arka kısmından girip çıkan öğretmen Ş.K. Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Balcalı Hastanesi’ne sevk edildi. Öğretmenin sağlık durumunun iyi olduğu, saldırganın ise hayati tehlikesini atlatamadığı belirtildi. Olay nedeniyle öğrenciler evlerine gönderilip okulda derse ara verildi. Soruşturma sürüyor.
  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı