Gündem Haberleri

  Kaçağı yakalayan polise öfke

  Selahattin BUDAKOĞLU/DHA
  27.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  2 yıllık firariyi yakalayan polis, mahkûmun yakınlarının saldırısına uğradı. 15 kişilik öfkeli grup, polislere tekmeler atıp ekip otosunun camını kırdı.

  BURSA Gemlik Yarı Açık Cezaevi’nde, 3 yıl 4 aylık hapis cezasını çeken Sadık Akın (23), 2 yıl önce izinli olarak çıktığı cezaevine bir daha dönmedi. Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Büro Amirliği ekipleri, Sadık Akın’ın peşine düştü, ancak yakalayamadı. Her yerde aranan Akın’ın, dün sabah Yavuzselim Mahallesi Hayrettinoğlu Caddesi’ndeki bir kuaförde olduğu belirlendi. Hemen harekete geçen sivil polisler, cezaevi kaçağı Akın’ı gözaltına almak istedi. Bu sırada Sadık Akın’ın bir yakını polislere direndi. Polislerle bu kişi arasındaki tartışmaya çevreden toplanan 15 kişi daha eklendi.
  Biber gazı kullandılar
  Çıkan arbede arasında Sadık Akın güçlükle polis otosuna bindirilirken, polise tekme atarak saldıran saldırganlar ekip aracının da camını kırdı. Biber gazı ve cop kullanan polis kalabalığı dağıtırken, Sadık Akın Fomara Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü. Polis kaçan saldırganların kimliğini araştırıyor.

  FİRARİYİ YAKALAYAN POLİSE SALDIRDILAR / WEB TV

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı