GeriGündem Justin Timberlake'e Tiyatro Ödülü
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Justin Timberlake'e Tiyatro Ödülü

Justin Timberlake'e Tiyatro Ödülü
refid:13614688 ilişkili resim dosyası

Harvard Üniversitesi'nin, yıl boyunca sinema sanatına ve sektörüne en önemli katkıda bulunan isimlere verdiği 'Hasty Pudding Tiyatro Ödülü'ne, erkekler dalında Amerikalı şarkıcı Justin Timberlake layık görüldü.

Massachusetts eyaletinin başkenti Boston ile Cambridge'de bulunan üniversitenin Hasty Pudding Tiyatrosu tarafından yılın erkeği seçilen Justin Timberlake'in, 5 Şubat'ta düzenlenecek törende ödülünü alacağı belirtildi. Timberlake'in bu sene Wyndham Theatre'da sahnelenen Hamlet oyununda En İyi Shakespare Performansı dolayısıyla  bu ödülü aldığı belirtildi. Harvard'ın prestijli ödülüne, bayanlar dalında da Anne Hathaway layık görülmüştü.

Her yıl bir aktör ya da aktriste verilen ve puding kabı şeklindeki tasarımıyla da dikkat çeken ödülü geçen yıl Reneee Zellweger ile James Franco'ya verilmişti. Ödülü kananlar arasında Catherine Zeta Jones, Tim Robbins, Scarlet Johansson,Halle Berry, Sarah Jessica Parker, Richard Gere, Catherine Hepburn, Susan Sarandon, Julia Roberts, Anthony Hopkins, Robert De Niro ve Harrison Ford gibi ünlü adlar bulunuyor. bulunuyor.
 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle