Gündem Haberleri

  İşte yol kesip 5 TIR'ı yakan PKK'lı teröristler

  ERZİNCAN, TUNCELİ (DHA)
  12.07.2012 - 12:14 | Son Güncelleme:

  Bugüne kadar 'PKK yol kesti' haberleri gelirdi, şimdi haberleriyle birlikte fotoğrafları da geldi. Tunceli- Erzincan karayolunu 6 Temmuz akşamı keserek 5 TIR’ı yakan PKK’lı teröristler, durdurdukları araçlardan birinde bulunan yolculardan biri tarafından güvenlik güçlerine yardımcı olabilmek amacıyla gizlice görüntülendi.

  Tunceli’ye 30 kilometre uzaklıktaki Alacık Köyü yakınlarında 6 Temmuz günü saat 20.00 sıralarında karayolunu kesen 20 kadar kadınlı- erkekli PKK’lı terörist grup, geçen araçları durdurdu. Araçlardan indirdikleri 150 kadar kişiyi silah tehdidiyle etkisiz hale getirip, kimlik kontrolünü yapan teröristler, bir süre propaganda yaptı.

  PKK'LILAR YOL KESİP 5 TIR'I YAKTILAR / WEB TV

  Tunceli 4’üncü Jandarma Komando Tugay Komutanlığı ile Tunceli Jandarma Komutanlığı ekipleri hava destekli operasyon başlatınca, paniğe kapılan teröristler diğer araçları bıraktı ve 5 TIR’ı ateşe vererek bölgeden uzaklaştı. PKK’lı teröristleri, yolunu kestikleri araçlarda bulunan bir kişi gizlice görüntülendi. Kaçan bu teröristleri ele geçirmek amacıyla başlatılan operasyon sürdürülüyor.

  KAHRAMANMARAŞ'TA MAYIN TUZAĞI
  3 ASKER YARALI

   

   

     Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı