GeriGündem İstanbullulara iş çıkışı kar sürprizi
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  1
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İstanbullulara iş çıkışı kar sürprizi

İstanbullulara iş çıkışı kar sürprizi

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'un ilçelerinde kar yağışı etkili olmaya başladı.

Meteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'da başlayan kar yağışı zaman zaman Taksim'de de etkili oldu. Taksim'e gelen turistler ve vatandaşlar kar yağışı altında zor anlar yaşadı. Kar yağışının gece saatlerinde de etkili olması bekleniyor.

İstanbul’da beklenen kar vatandaşları iş çıkış saatinde yakaladı. Yenibosna’da da vatandaşlar bir anda yağmaya başlayan kar karşısında hazırlıksız yakalandı. Bazı vatandaşlar otobüse binmek için beklediği duraklarda kara yakalanırken, bazı vatandaşlar da bankamatik kuyruklarında sıra beklerken yakalandı. Özellikle gençler yağan kardan oldukça memnun kaldı.

Hep birlikte karın gelmesini beklediklerini ifade eden Yaşar Durmaz, “Kar yağsın. En azından pislikler gider. İstanbul temiz olur. Daha iyi olur. İnşallah çok kaza olmaz. Hep birlikte karın gelmesini bekliyoruz“ dedi.

Tek isteğinin okulların tatil olması olduğunu söyleyen Berk Efe Bozkurt ise, "Tek istediğim bir şey var. İnşallah yarına kadar kar tutar da okullar tatil olur. Her öğrenci gibi ben de karın yağmasını istiyorum. Kar metrobüse çok işlemiyor. O yüzden şanslıyız. Arabası olanlar düşünsün“ şeklinde konuştu.

İstanbullulara iş çıkışı kar sürpriziMeteoroloji'nin uyarılarının ardından İstanbul'un ilçelerinde kar yağışı etkili olmaya başladı.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle