Gündem Haberleri

  İspat edin yoksa giderim

  Gözde YILMAZ
  21.07.2007 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Peker Açıkalın, "Avrupa Yakası"nın ekrana geldiği kanalın sahibi olduğu gazetede çıkan "Gafur'la Selin aşk yaşıyor" haberleri ispat edilmezse, diziden ayrılacağını söyledi.

  İspat edin yoksa giderim
  Evrim Akın

  Neden böyle yaptılar
  Kızıyla Bodrum'da tatil yaptığını söyleyen Peker Açıkalın, "Avrupa Yakası"ndaki "Selin" karakteriyle tanınan Evrim Akın'la aralarında çıkan aşk dedikodularına isyan etti. Sezon yorgunluğunu kızıyla birlikte attığını belirten Açıkalın, "Ben şu anda en değerli varlıklarımdan biriyle huzur dolu günler geçiriyorum. Ama ne olduysa bir anda gazetelerden birinde aşık olduğumun haberini alıyorum. İşin içine bir de Evrim'in güzel yemek yaptığını katıyorlar, hem de benim cümlem gibi. Neden böyle bir şeyle karşılaştığımı bilmiyorum" dedi.

  Yasal süreci başlatacağım
  Geçtiğimiz sezon "Avrupa Yakası"ndaki "Gaffur" tiplemesiyle dikkat çeken Açıkalın, yapılan haberin ispat edilmemesi durumunda dizinin önümüzdeki sezonki bölümlerinde yer almayacağını vurguladı: "Bu durumu ispat edemedikleri takdirde 'Avrupa Yakası'ndan ayrılacağım. Bizim yaptığımız sözleşmede ahlaki kurallar var. Bunu ihlal eden bir durumda, yani haberin doğruluğunun ispatlanamama durumunda hukuki süreci başlatacağız. Ben tatilime bakıyorum. İnsanlar oturdukları yerden benim aşık olduğumu söylüyorlar, benim haberim yok! Daha ne denir ki..."

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı