Gündem Haberleri

  İşadamı Boğaz Köprüsü'nden atlayarak intihar etti

  Hürriyet Haber
  07.03.2005 - 20:47 | Son Güncelleme:

  İşadamı Mustafa Celal Koçman, Boğaz Köprüsü'nden atlayarak intihar etti. Koçman'ın cesedi aramalara rağmen bulunamadı.

  Şişli'deki ofisine Kasım ayında hazırlattığı vasiyetini ve anahtarlarını bırakan Koçman, bugün öğle saatlerinde 34 UG 4192 plakalı otomobiliyle ofisten ayrıldı.

  Koçman'ın Boğaz Köprüsü'ne doğru giderken, ablası Halime Şöhret Koçman'a cep telefonuyla “Hakkını helal et” yazılı mesaj gönderdiği, bir akrabasına da “Ablam size emanet” şeklinde mesaj attığı belirlendi.

  Boğaz Köprüsü'nün Beylerbeyi ayağına doğru gelen Koçman, otomobili durdurarak korkuluklara tırmandı. Koçman, görevlilerin müdahale etmesine fırsat bırakmadan kendini boşluğa bıraktı. Koçman'ın cesedi, aramalara rağmen bulunamadı.

  Mustafa Celal Koçman'ın köprü üzerinde bıraktığı otomobil Beylerbeyi Polis Merkezi'ne çekilirken, Koçman'ın mesajını alan ablası ve yakınları Beylerbeyi Polis Merkezi'ne geldi. Polise ifade veren yakınları, daha sonra karakoldan ayrıldı.

  “SORUNU YOKTU”

  Avukatı Yahya Arslan, Koçman'ın 30 Kasım 2004 günü kendisine vasiyetini bıraktığını belirterek, “Bendeki vasiyetin bir örneğini ofisinde bıraktıktan sonra ayrılmış. Bu arada bazı akrabalarına da mesaj göndermiş. Neden intihar ettiğini bilmiyoruz. Herhangi bir maddi sıkıntısı yoktu. Sağlık olarak da bir problemi yoktu” dedi.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı