Gündem Haberleri

  İnternet aşkını bulmak için Almanya’ya geldi

  Işık KOCAMAN / MÜNİH
  18.02.2006 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Silviya Martinova adlı Bulgar kadın, bir internet sitesinde tanışıp aşık olduğu Türkü bulmak için Almanya'nın Münih kentine gitti. Silviya, aşık olduğu "Armağan" adlı Türk’ü bulabilmek için Hürriyet’ten yardım istedi.

  Silviya, yaklaşık üç ay önce bir internet sitesi üzerinden tanıştığı "Armağan"ı bulabilmek için Münih Konsolosluğu’na başvurdu, ama soyadını bilmediği genç hakkında bilgiye ulaşamadı. Silviya, ailesinin bir Türk’le birlikte olmasını çok istediğini ve bu konuda onlardan büyük destek gördüğünü söyledi. Silviya, duygularını şöyle anlattı:

  "Armağan’la bir internet sitesinde tanıştık. Ancak üyelik ücretini gönderirken postada yaşanan gecikme nedeniyle benim üyeliğimi bir süreliğine kapattılar. O sırada Armağan’ın izini kaybettim. /images/100/0x0/55ead004f018fbb8f8984ab3Armağan İstanbul doğumlu ve uzun yıllar Londra’da yaşamış. 6 yıldır da Münih’te yaşıyormuş ve burada kendi iş yeri varmış. Ona çok değer veriyorum ve onu bulmak benim için çok önemli. Onu bulmadan Bulgaristan’a dönmeyeceğim."
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı