Gündem Haberleri

  İngiliz turiste ne oldu

  DIŞ HABERLER SERVİSİ
  28.08.2009 - 00:00 | Son Güncelleme:

  10 Ağustos’ta Ölüdeniz’de yürüyüşe çıktıktan sonra kayıplara karışan İngiliz turist John Kirkham’ın eşi Sandra Kirkham “Her şey kâbus gibi ve gizemli” diyerek eşini bulmak için tekrar Türkiye’ye geleceğini açıkladı.

  TÜRKİYE’de tatildeyken kaybolduktan sonra iki haftadır haber alamayan İngiliz turist John Kirkham’ın durumu İngiliz basınında yer almaya devam ediyor. Daily Mail Gazetesi John’un bir gazete tarafından dünyanın en güzel yerlerinden biri seçilen Ölüdeniz’e gittiğini ancak bir daha dönmediğini yazdı.

  Kâbus gibi

  John’un seyahattan önce çok iyi hazırlık yaptığını söyleyen Sadra Kirkham, olayı “gizemli” olarak nitelendirerken “Bu sırrın çözümü eşimin son görüldüğü Kozağaç Köyü’nde” dedi.

  Daha önce Türkiye’ye gidip İngiliz konsolosluğundan yardım isteyen Sandra, tekrar Ölüdeniz’e gitmeyi planladığını söyledi. Eşinin bulunmasını ümit eden kadın “Tamamen kâbus gibi. Kendimi en kötüsüne hazırladım” dedi. İngiliz gazeteleri John’un eşkıyalar tarafından kaçırılabileceğini de söylüyor. Kirkham’ı bulmak için belde halkı seferber olmuş, jandarma da arama çalışması başlatmıştı. Fakat tüm çalışmalara rağmen İngiliz turistin izine rastlanamadı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı