Gündem Haberleri

  İlişki kurduğu kadının kocasını öldürdü

  Mustafa KARASU/ÇİÇEKDAĞI(Kırşehir), (DHA)
  09.11.2009 - 15:41 | Son Güncelleme:

  KIRŞEHİR’in Çiçekdağı İlçesi'nde 28 yaşındaki Murat Zeki, eşiyle gönül ilişkisi kurduğu 32 yaşındaki Selahattin Adıyaman’ı önce bıçakladı, ardından tabanca ile başına ateş ederek öldürdü. Cesedini de mezarlığa attı.

  Dün saat 20.30 sıralarında meydana gelen olayda, TOKİ inşatlarında işçi olarak çalışan Murat Zeki, evli 25 yaşındaki Yasemin Adıyaman ile ilişki kurdu. Önceki gün Yasemin Adıyaman, Murat Zeki’yi telefonla arayarak, “Kocam aramızdakileri telefon görüşmelerini ve ilişkimizi öğrendi. Seni öldürmeye geliyor” diyerek uyardı.

  Bunun üzerine Murat Zeki yanına tabanca ve bıçak alarak Selahattin Adıyaman ile buluştu. Aralarında başlayan tartışma kavgaya dönüşünce, Murat Zeki Selahattin Adıyaman'ı sol göğsünden i kez bıçakladı, ölmediğini fark edince de belindeki tabancayı çekip kafasına 1 el ateş ederek öldürdü.

  Daha sonra cesedini naylona sararak, Çiçekdağı İlçesi'nin Baraklı Köyü mezarlığına attı. Polis tarafından yakalanan şüpheli, çıkartıldığı mahkemece tutuklanarak Kırşehir Cezaevi’ne gönderildi.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı