GeriGündem İğrenç olay! 89 yaşındaki adam 8 yaşındaki çocuğa cinsel istismardan tutuklandı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  3
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

İğrenç olay! 89 yaşındaki adam 8 yaşındaki çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

İğrenç olay! 89 yaşındaki adam 8 yaşındaki çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

İzmir’in Kemalpaşa ilçesinde, 89 yaşındaki bir adam 8 yaşındaki erkek çocuğa cinsel istismardan tutuklanarak cezaevine konuldu.

Olay, geçen hafta meydana geldi. İddialara göre, 89 yaşındaki S.V.T., 8 yaşındaki erkek çocuğu para verme bahanesi ile kandırdı. Yaşlı adam, daha sonra da çocuğa cinsel istismarda bulundu. Yine iddialara göre, S.V.T., olayı kimseye söylememesi gerektiğini de söyleyerek çocuğu tehdit etti.

Olay ise annenin çocuğun kıyafetlerini değiştirdiği esnada ortaya çıktı. İç çamaşırında kan lekesi gören anne çocukla konuştu. Çocuğun durumu anlatması üzerine anne, konuyu hemen jandarmayla paylaştı. Bunun üzerine bir işlem başlarken, çocuğun cinsel istismara uğradığı tespit edildi. İzmir İl Jandarma Komutanlığına bağlı ekipler, hemen yaptığı operasyonla 89 yaşındaki S.V.T.’yi gözaltına aldı. S.V.T., daha sonra da tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İğrenç olay 89 yaşındaki adam 8 yaşındaki çocuğa cinsel istismardan tutuklandı

Haber önerilerinizin, fotoğraflarınızın ve videolarınızın Hürriyet'te yayınlanması için e-posta adresimiz halkinhurriyeti@hurriyet.com.tr ve Whatsapp numaramız 05337814345

 

 

 

Yorumları Göster
Yorumları Gizle