Gündem Haberleri

  İçkili mekan basan polis başka göreve atandı

  A.A
  18.01.2011 - 16:14 | Son Güncelleme:

  Ankara Emniyet Müdürlüğünde görev yapan bazı emniyet müdür yardımcıları, şube müdürleri ile ilçe emniyet müdürlükleri arasında görev değişimi oldu. Çayyolu'nda içkili bir mekanı basan Çocuk Şube Müdürü Selçuk Doğuş, personel emrine alındı.

  Ankara İl Emniyet Müdürü Zeki Çatalkaya'nın yaptığı atamaya göre, Çankaya İlçe Emniyet Müdürlüğüne Savaş Demirel getirilirken, Çankaya İlçe Emniyet Müdürü İsmail Oktay Özyardımcı, Demirel'den boşalan Yenimahalle İlçe Emniyet Müdürlüğüne atandı.

  Trafik Denetleme Şube Müdürü Ali Temiz, Ulaştırma Şube Müdürlüğüne getirilirken Ulaştırma Şube Müdürü Özer Korkmaz Mamak İlçe Emniyet Müdürü oldu.
  Mamak İlçe Emniyet Müdürü Uğur Köse ise Trafik Denetleme Şube Müdürlüğüne atandı.

  Trafik Denetleme Şube Müdürlüğünden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Fahrettin Şen, Yabancılardan Sorumlu Emniyet Müdür Yardımcılığına getirilirken, yerine Emniyet Müdür Yardımcısı İbrahim Demirboğa atandı.

  Bir süre önce Çayyolu'nda içkili bir restoranın denetlenmesiyle gündeme gelen ve açılan soruşturma çerçevesinde ifadesi alınan Çocuk Şube Müdürü Selçuk Doğuş, personel emrine alındı.

  Çocuk Şube Müdürlüğünden Sorumlu Turgay Karabulak ise İnşaat Şube Müdürlüğünden sorumlu Müdür Yardımcısı oldu. Çocuk Şube Müdürlüğünde Müdür Yardımcısı olan çalışan Serkan Tecirlioğlu Mamak İlçe Emniyet Müdür Yardımcılığına getirildi.

  Çayyolu'ndaki olayın ardından bir baş komiserle iki polis memuru da bir süre önce görevlerinden alınarak çeşitli karakollara atanmışlardı.
  Çocuk Şube Müdürlüğüne Yenimahalle İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Demirbaş atanırken, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğünden sorumlu İsmail Hakkı Köklükaya ise Çocuk Şube Müdürlüğünden sorumlu Müdür Yardımcısı oldu.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı