Gündem Haberleri

  Hiç yüzünden çifte cinayet

  M. Akif ERDEM/İSTANBUL, (DHA)
  30.07.2012 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Apartman önüne park yapma tartışmasında üst kattaki evinden tabancayla dönen servis şoförü, apartmanın girişindeki spor salonunun sahibi milli tekvandocu Ahmet Sarı ile fitness hocasını kurşun yağmuruna tuttu.

  İSTANBUL Maltepe’de önceki gece tekvando ve fitness salonu işleten milli tekvandocu Ahmet Sarı (49) ve Sarı’nın salonunda fitness hocası olan Emrah Kaygusuz (33) ile aynı apartmanda oturan Burçin Eren arasında araç park etmesi yüzünden tartışma çıktı. İddialara göre Ahmet Sarı ve Emrah Kaygusuz otomobilini spor salonunun önüne park eden Eren’i uyardı. Servis şoförü Eren aracını kaldırmazken, yine iddiaya göre taraflar arasında küfürlü tartışma yaşandı. Burçin Eren, uyarılara rağmen aracını spor salonunun önüne bırakıp üst kattaki evine çıktı. Tam tartışma sona erdi diye düşünülürken Eren, evinden elinde tabancayla dönüp Ahmet Sarı ve Emrah Kaygusuz’a ateş etti. Ahmet Sarı’ya 4, Emrah Kaygusuz’a ise 1 kurşun isabet ederken saldırgan olay yerinden kaçtı. Ahmet Sarı olay yerinde, Emrah Kaygusuz kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

  Silahla geri döndü

  Ahmet Sarı’nın arkadaşları, “Hocamızla karşı taraf arasında otomobilin park edilmesi yüzünden bir tartışma yaşandı. Karşı taraf alkollüydü,
  küfürler ediyordu. Daha sonra yukarıya çıkıp silahla geri geldi ateş etti” diye konuştular. Ahmet
  Sarı’nın milli takımlarda antrenörlük görevlerinde de bulunduğu öğrenildi. Polis, kayıplara karışan Burçin Eren’i arıyor.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı