GeriGündem Hem de duruşmada... Göz kırpıp öpücük atmaya 3.750 TL ceza
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Hem de duruşmada... Göz kırpıp öpücük atmaya 3.750 TL ceza

Hem de duruşmada... Göz kırpıp öpücük atmaya 3.750 TL ceza

Daha önce erkek arkadaşından şiddet gördüğü haberleriyle gündeme gelen sunucu Eda Pera Küçük bu kez taciz mağduru oldu. Ablasının eski nişanlısının Küçük’e göz kırparak öpücük attığı iddiasıyla yargılandığı davada, mahkeme sanık Cengiz Salcan’ı 3 bin 750 lira adli para cezasına çarptırdı.

Sunucu Eda Pera Küçük’e göz kırparak öpücük attığı iddiasıyla, ‘cinsel taciz’ suçundan 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanan ablasının eski nişanlısı Cengiz Salcan’ın, Anadolu 57. Asliye Ceza Mahkemesi’nde görülen davasında karar çıktı. Küçük’ün ablasının dahil olduğu bir davanın duruşması sırasında yaşanan olayla ilgili olarak sanık Salcan’ın avukatı olay günü duruşma salonunda bulunan avukat Mehmet Yıldız’ın dinlenmesini talep etti. Tanık Yıldız, “Kendi duruşmamı beklemek için salondaydım. Cengiz’in duruşmada öpücük işareti yaptığına dair bir şey görmedim” dedi. Küçük’ün avukatı ise sanığın, Küçük’e cinsel içerikli hakaretlerde bulunduğunu iddia etti. Son sözü sorulan sanık Salcan ise “Eda Küçük’ün eski erkek arkadaşıyla aramda yakınlık vardır, bu nedenle bana husumet beslediğini düşünüyorum. Olay günü sadece dosyaya odaklanmıştım, Küçük ile bir irtibatım olmadı” dedi.

Hem de duruşmada... Göz kırpıp öpücük atmaya 3.750 TL ceza

Eda Pera Küçük

Davayı karara bağlayan mahkeme hâkimi, sanık Cengiz Salcan’ı 3 bin 750 lira adli para cezasına çarptırdı. Hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar veren mahkeme hâkimi, sanığın 5 yıl denetimli serbestlik süresine tabi tutulmasına hükmetti.


Yorumları Göster
Yorumları Gizle