GeriGündem Gözde Çift
Paylaş
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  0
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Gözde Çift

Beyazperdenin güzel yıldızı Catherina Zeta Jones ile Julia Roberts'ı biraraya getiren Gözde Çift (America's Sweathearts) haftanın yeni filmlerinden. Filmde Zeta-Janes kendini beğenmiş ünlü bir film yıldızı, Julia Roberts'da onun kızkardeşi rolünde. Filmi Joe Roth yönetiyor.

Holllwood'un son dönemdeki en gözde iki yıldızı Julia Roberts ve Catherina Zeta Jones, Gözde Çift adlı romantik komedide biraraya geliyor. Filmde Zeta Jones, güzel ve kendini beğenmiş bir sinema yıldızı olan  Gwen'i, Roberts'da onun hem asistanı hem de kızkardeşi Kiki'yi canlandırıyor. Filmde iki güzel yıldıza Billy Cyristal, John Cusack ve Alan Arkinin' de bulunduğu kalabalık bir kadro eşlik ediyor.
 
Filmin Konusu

Kiki Harrison, aynı zamanda kız kardeşi olan, narsist ve güzel mega star Gwen Harrison'un asistanıdır. Tuhaf ve bilinçli Kiki için ünlü kız kardeşiyle hayat hiç de kolay olmamıştır, ancak yeni filmlerini tanıtmak için son bir halka açık toplantıda Gwen'in uzun süredir görüşmediği aktör kocası Eddie Thomas ile kendisini biraraya getirmeğe söz verdiğinde hayat Kiki için daha da güçleşecek gibidir.

Genç halefi tarafından yeri nerdeyse alınmakta olan emektar basın muhabiri Lee Philips ise sabırsızlıkla beklenen bu olayın beyni olmak üzere görevlendirilmiştir.

İlk başta Kiki ve Lee'ye en zor görünen şey Gwen ve Eddie arasındaki barışı sağlamak ve ikilinin halkın gözündeki yeri korumak gibi görünse de, Kiki kısa bir süre sonra, Eddie ile uzun süreli dostluğunun romantik bir yön çizmesi ile, kendisinin daha önemli bir sorunla karşı karşıya kaldığını anlar... 

Filmin Künyesi
Yönetmen: Joe Roth
Senaryo:   Peter Tolan
Oyuncular:  Julia Roberts, Catherine Zeta-Jones, Hank Azaria, Billy Cyristal, John Cusack

 

 

GÖSTERİLDİĞİ SİNEMALAR
Denizli

AFM Egs  371 10 49
11:45  14:00  16:30  19:00  21:30  

Hatay
İskenderun Site  617 13 04
14:00  18:00  21:00  

Niğde
Belediye Kültür Merkezi  232 07 09
12:00  14:15  16:30  18:45  21:00  


Yorumları Göster
Yorumları Gizle