Gündem Haberleri

  Gecenin içinden

  Hürriyet Haber
  23.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  Demet'li geceler

  Seksi sanatçı Demet Akalın, Dedikolu Meyhane'de kendisini izlemeye gelen Antalyalıları hayran bırakıyor.

  İKİ haftadır Antalya Dedikodulu Meyhane'de sahne alan Demet Akalın, güzelliği ve sahnesiyle izleyenleri büyülüyor.

  Sempatik tavırları ve hareketli parçalarıyla Antalyalılar'a unutulmaz geceler yaşatan Akalın, önümüzdeki hafta da aynı mekanda sahne alacağını açıkladı.

  Siyah sahne kostümü ile erkeklerin yüreğini hoplatan Demet Akalın'ı izlemeye kent dışından gelenlerin olması da gözden kaçmıyor.

  PEÇETE YAĞMURU

  Dedikodulu'nun, Demet'li gecelerinde, peçete modası da son hızıyla sürüyor. Güzel şarkıcıyı peçete yağmuruna tutan davetliler, onun şarkıları eşli ğinde dans edip oynamayı çok seviyor.

  Demet'i izlemeye gelenler arasında, arkadaş grupları olduğu gibi, meslektaşları da bulunuyor.

  Geçen gece Dedikodulu'ya gelen Flamingo'nun solisti Erkan Güleryüz de sahneye çıkarak üç şarkı söyledi. Demet de, Güleryüz'ün vokalistliğini yaptı.

  SEKSİ VE GÜZEL

  Şarkıcı manken Demet Akalın, iki haftadır sahne aldığı Dedikodulu Meyhane'de, davetlileri adeta büyülüyor. Fizik güzelliğinin yanı sıra, sahnesiyle de adından söz ettiren sanatçı, Antalya sahnelerine ısınmış göründü.

  HALAY FASLI

  Repertuarında hareketli parçalara yer veren manken şarkıcı-Demet Akalın, konuklardan gelen istek parçaları da seslendirdi. Zaman zaman halay çeken davetliler, sabahın ilk ışıklarına kadar eğlence dolu bir gece yaşama fırsatı buldu.

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı