Gündem Haberleri

  FP'den sevgililere 14 Şubat kutlu olsun

  Hürriyet Haber
  11.02.2000 - 00:00 | Son Güncelleme:

  FAZİLET Partili Mamak Belediye Başkanı Gazi Şahin, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü kutladı. Şahin, sevginin insanoğluna bahşedilen en büyük yetilerden biri olduğuna inandıklarını ifade ederek, ‘‘Bizler için sevgiye ve aşka adanan bu tek gün, çok anlamlı olmak zorundadır’’ dedi.

  Şahin, ‘‘14 Şubat Sevgililer Günü’’ dolayısıyla yaptığı açıklamada, en yüce ve en güzel değer olan sevgi ve aşkın, niteliği ne olursa olsun, sonsuza kadar yüreklerde baki kalması gereken en önemli duygu olması gerektiğini belirtti.

  SEVGİ EN EVRENSEL DUYGU

  Sevgililer Günü'nün, aileye, dostlara, çocuklara, hayatı paylaşılan insana, sevgiliye karşı duyulanların öneminin yeniden kavranması ve onlara 4 elle sarılarak, duyguların pekiştirilmesini sağladığını dile getiren Şahin, şöyle devam etti:

  ‘‘Sevginin, insanoğluna bahşedilen en büyük yetilerden biri olduğuna inandığımızdan dolayı, bizler için sevgiye ve aşka adanan bu tek gün, çok anlamlı olmak zorundadır. Her şeyin parayla alınıp satıldığı, insan yaşantısının neredeyse nakit paraya endekslendiği, çıkar uğruna nice değerlerin alaşağı edildiği bir dönemde yaşayan bizler için, Sevgililer Günü, en özel ve en anlamlı günlerimizden biri olmalıdır.’’

  Sevginin en evrensel duygu olduğunu, sevgi ve dostluğun kaynaşarak bir dayanışmaya dönüşmesini dileyen Şahin, tüm insanlığın Sevgililer Günü'nü kutladı.

  Etiketler: son dakika , haberler
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı