Gündem Haberleri

  Fotoğrafçı sen misin çık odamdan dışarı

  Sema DENKER
  23.10.2003 - 01:42 | Son Güncelleme:

  İstanbul'da kaprisleriyle herkesi yıldıran Naomi Campbell'ın özellikle fotoğraf sanatçısı Serdar Önal ile moda editörü Hakan Öztürk'e ağza alınmayacak küfürler ettiği ortaya çaktı...

  Sunset Mayoları'nın katalog çekimleri için Milano'dan gelirken THY uçağını kaçıran, 4 saat rötarlı geldiği havalimanında gazetecileri görünce 5 saat uçaktan inmeyen, sonrasında da anlaşma yaptığı halde fotoğraf çekimi yapmayarak İstanbul'dan ayrılan Naomi Campbell fırtınası devam ediyor. Bitmek bilmeyen kaprisleriyle herkesi çıldırtan Naomi'nin özellikle katalog çekimini yapacak olan ekibe hakaretler yağdırdığı ortaya çıktı. Stüdyoya Ömer Karacan'ın ricasıyla gelen, ancak makyöz ve kuaförü beğenmediği için objektif karşısına geçmeyen Naomi, saatler sonra firma sahibinin isteği üzerine fotoğraf çektirmeyi kabul etti. Ancak, asıl gerilim dolu dakikalar bundan sonra başladı.

  Önce fotoğrafçı Serdar Önal'ın odasına gelmesini isteyen Naomi, ‘‘Sen misin fotoğrafçı. İyi şimdi defol git odamdan’’ diyerek sakinliği ve mütevazı kişiliğiyle bilinen Önal'ı odasından dışarı çıkarttı. Ardından çekim yapılacak stüdyoya geçen ünlü model, bu kez kendisiyle tanıştırılan moda editörü Hakan Öztürk'e saldırdı. Firma yetkililerinin ‘‘Moda editörümüz Hakan Öztürk’’ demesinden sonra, yüzünde kötü bir ifadeyle Öztürk'e bakan Naomi, ‘‘Umrumda bile değilsin, pis Türk’’ dedi.

  Dün olaylı bir şekilde İstanbul'dan ayrılan Naomi'nin ardından bugün Sunset Mayoları'nın bağlı bulunduğu Günkar Tekstil'in Yönetim Kurulu üyeleri bir basın toplantısı düzenledi. Toplantıda, ünlü model ile yapılan sözleşmede ‘‘Basın mensuplarına fotoğraf çektirilmeyecek’’ diye bir maddenin olmadığı, bu konu hakkında kendisiyle görüşme yapılmadığı belirtildi. Basın toplantısında ‘‘Gazetecilere kızmış. Ama onun bu kadar agresif olması sadece gazeteci arkadaşlardan kaynaklanmıyor. Kendisi buraya çok gergin ve psikolojisi bozuk geldi. Ona 50 bin Euro peşin verdik. Hakkımızı uluslararası mahkemelerde arayacağız’’ diye açıklama yapıldı.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı