Gündem Haberleri

  Film setinde kaza

  Hürriyet Haber
  20.01.2011 - 12:53 | Son Güncelleme:

  Oscar ödüllü sanatçı Nicolas Cage’in ’Hayalet Sürücü-2’ filminin çekimindeki baş dublörü Stuart Charles Tharp ,motosikletten düşerek sol ayağını kırdı. Dublör Nevşehir’de özel bir hastaneye kaldırıldı.

  Metin YILDIRIM/ÜRGÜP (Nevşehir), (DHA)

  NICOLAS CAGE KAPADOKYA'YI GEZDİ - Foto Galeri

  Nicolas Cage ise, "Kapadokya’yı çok sevdim. Burada olmaktan onur duyuyorum" dedi. Bir haftadan beri Kapadokya’da bulunan Amerikalı sanatçı Nicolas Cage, dün gece çekimlere verilen aradan yararlanarak Ürgüp çarşısında bir süre gezerek, stres attı. Bu sırada hayranlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren Nicolas Cage, Ürgüplülerin kendisine gösterdiği ilgiye selam vererek karşılık verdi.

  Film setinde kaza

  Ürgüplü Deniz Taşçı’nın kendisine maket peribacası armağan etme isteğini geri çeviren ve maketsiz olarak fotoğraf çektiren Cage, Mustafa Kırboğa’ya ait antikacı dükkanına girerek, eski bir gerdanlık satın aldı. Cage ve satıcı Kırboğa, gerdanrlığın fiyatını söylemedi. Bölgeyi çok sevdiğini ve burada bumlunmaktan onur duyduğunu söyleyen Cage, "Kapadokya gerçekten harika bir yer. Doğal yapısı çok etkileyici. Filim dışında da buraya özel olarak gelip, eşim ve çocuğuyla doyasıya gezmek isterim" dedi. Nicolas Cage, zaman zaman kaçamaklar yapıp, Ürgüp çarşısında dolaşıp, stres attığını belirterek, " Çekimler iki üç güne kadar bitecek. Buradan Denizli’ye gideceğiz" diye konuştu.

  BAŞ DUBLÖR AYAĞINI KIRDI

  Öte yandan, Kapadokya’daki çekimler sırasında Hayalet Sürücü-2 filminde Nicolas Cage’in baş dublörlüğünü yapan Stuart Charles Tharp, motosikletten düşerek, sol ayağını kırdı. Özel Versa Hastanesinde ayağı alçıya alınan baş dublör, 3’üncü kattaki ortopedi servisindeki 204 nolu odaya yatırıldı. Sağlık görevlileri ve filim ekibinden yetkililer, gazetecilerin dublörden görüntü almamaları için özel çaba sarfetti.

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı