Gündem Haberleri

  Falçatayla barışa geldi

  Kadir ÖZEN/DHA
  04.10.2011 - 00:00 | Son Güncelleme:

  2 ay önce boşandığı eşinin kapısına dayanan işsiz koca reddedilince elindeki falçatayla bir çocuk annesi kadının yüzünün sol tarafını kesti.

  İZMİR’in Bornova İlçesi’nde, 5 yıllık evliliğin ardından 3 yıldır ayrı yaşayan Hıdır Gökçeoğlu (35) ve Zeynep Karadavut (28) çifti, 2 ay önce boşandı. İddiaya /images/100/0x0/55eadc36f018fbb8f89b5172göre, boşanmayı kabullenemeyen Gökçeoğlu, önceki gün içki içtikten sonra, 22.00 sıralarında aynı zamanda teyzesinin kızı olan eski eşinin ailesiyle birlikte yaşadığı daireye gitti. Daha önce mobilyacılık yapan işsiz Gökçeoğlu, eski eşine tekrar bir araya gelmek istediğini söyledi.

  Yerde tekmeledi

  Reddedilince de yanında bulunan falçatayı çıkararak, Karadavut’un yüzünün sol tarafını, kulak hizasından başlayıp ağzının köşesine kadar yaraladı. Eski eşi, kan içinde yere düştükten sonra da onu tekmeleyip kaçtı. Sesleri duyunca kapıya koşan anne ve baba Karadavut, durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekipleri, Karadavut’u hastaneye kaldırdı. Olayın ardından kaçan Gökçeoğlu ise yakalanıp gözaltına alındı. Çiftin 4 yaşında bir kızları bulunuyor.
  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı