GeriGündem Facebook'ta tanıştığı öğretim görevlisine kıskançlık bıçağı
MENÜ
 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
  9
  • Yazdır
  • A
   Yazı Tipi

Facebook'ta tanıştığı öğretim görevlisine kıskançlık bıçağı

İZMİR'de garsonluk yapan 23 yaşındaki Cengiz T., internetteki sosyal paylaşım sitesi Facebook'ta tanıştığı Namık Kemal Üniversitesi'nde retim görevlisi olarak çalışan 32 yaşındaki Çiğdem A.'yı, geldiği Tekirdağ'da bacağından bıçakladı. Polis tarafından gözaltına alınan Taşkıran, “Yanında başka erkekleri görünce çılgına döndüm” dedi.

Olay bugün öğle saatlerinde Değirmenaltı Mahallesi'nde bulunan Namık Kemal Üniversitesi kampusunda meydana geldi. İzmir'de garsonluk yapan Cengiz T. , Facebook'ta öğretim görevlisi Çiğdem A ile tanıştı. İnternet ortamında arkadaş olan ikili internet üzerinden sohbetleri sürdü.

Çiğdem A'ya duygusal olarak bağlanan Cengiz T., bu sabah Tekirdağ'a geldi. Genç adam, kampus kapısındaki güvenlik görevlilerine öğretim görevlisi Çiğdem A. ile görüşeceğini söyledi. Güvenliğe kimliğini bırakan Cengiz T. üniversite binasında Çiğdem A'yı bulup konuşmaya başladı. İkili arasında kısa süre sonra tartışma çıktı. Bu sırada genç adam, cebimden çıkardığı bıçağı Çiğdem A.'nın sol bacağına sapladı. Daha sonra koşarak kaçan Cengiz T, özel güvenlik görevlileri tarafından yakalanarak polise teslim edildi.

Kanlar içinde kalan Çiğdem A, çağrılan ambulansla Tekirdağ Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Genç akademisyenin hayati tehlikesinin bulunmadığı tedavisinin devam ettiği belirtildi. Genç adamın garson olduğunu söylemediği, Çiğdem A'ya kendisini farklı tanttığı öğrenildi. Tekirdağ Emniyet Müdürlüğü'nde ifadesi alınan Cengiz T., “2 ay önce internette tanıştıktan sonra sohbetlerimiz hep sürdü. Duygusal olarak ona bağlanmaya başladım. Ama onun başka kişilerle görüştüğünü öğrendim. Geldiğimde de yanında başka erkekleri yanında görünce sinirlenip bıçakladım. Biran için kendimi kaybettim” dediği öğrenildi.

Yorumları Göster
Yorumları Gizle