Gündem Haberleri

  Evlilikleri hakkında şok iddia

  Hürriyet Haber
  05.06.2012 - 01:00 | Son Güncelleme:

  Evlilikte gizli protokol iddiası eşi Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e aldığı hediyelerinin asıl sahibinin kayınpederi olduğu iddia edildi.

  Bugün'den Okan Işık'ın haberine göre eşi Reza Zarrab’ın Ebru Gündeş’e verdiği hediyelerin işadamının babasına ait olduğu, ünlü çiftin sadece kullanma hakkı olduğu ileri sürüldü. Şarkıcının ise bu servet değerindeki mallarda sadece oturma hakkı olduğu iddia edildi. Eşinin milyon dolarlık hediyeler aldığı Gündeş’in evliliğinde gizli bir protokol olduğu iddia edildi.Aile şirketinde maaşlı olarak çalıştığı belirtilen Reza Zarrab’ın basında da yer alan servet değerindeki hediyelerin aslında babasına ait olduğu ifade edildi.Sanatçının yakın çevresine, eşinden manevi olarak çok destek gördüğüve tek korkusunun eşinin ailesiyle arasının bozulması olduğunu ifade ettiği öğrenildi.

  Alınanlar servet değerinde

  Evlilikleri boyuncu eşi Reza Zarrab’ın sanatçıya aldığı hediyeler arasında Kanlıca’da 26 milyon değerinde iki yalı, 3 milyon liralık ofis, Bodrum Kalesi manzaralı 1 milyon 850 bin liralık yazlık, 800 bin lira değerinde ‘Dutyfree’ adlı şampiyon at ve Dubai’de bir ev bulunuyor.

  EL GANADOR 33 BİN TL KAZANDIRDI

  Ebru Gündeş ile eşi Reza Zarrab'ın 'Duty Free' ve 'El Ganador' adlı atları geçen cuma İstanbul'daki at yarışlarında koştu.

  ÜNLÜLERİN EŞLERİNE ALDIKLARI PAHALI HEDİYELER - FOTO GALERİ

  Birinci olan 'El Ganador' sahipleri Ebru Gündeş ile Reza Zarrab'a 33 bin TL kazandırdı. Bu arada çift sayıları 4 olan yarış atlarının sayısını 6'ya çıkartıyor. 'King River' ve 'Matador Yaşar' adlı atları almak için 1.5 milyon TL bütçe ayırdılar.

  EBRU GÜNDEŞ - REZA ZARRAB FOTOĞRAFLARI

   

   

   

   

   

   

   

  Etiketler: gündem
  Son Dakika Haberler
  

  EN ÇOK OKUNAN HABERLER

   Sayfa Başı